Wpis z mikrobloga

Kosno w dzieciństwie miał przez rodziców wieszaną kiełbasę na szyi, żeby psy się przynajmniej z nim bawiły. Jednak bezdomne psy, nawet te najbardziej wygłodzone widząc, że jedzenie wisi na takim życiowym śmieciu wolały zdechnąć z głodu lub pozagryzać się między sobą doprowadzając do aktów kanibalizmu...Tak u Rafałka narodziła się ciągota do weganizmu.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz JuriBerbutow - Kosno w dzieciństwie miał przez rodziców wieszaną kiełbasę na szyi, że...
źródło: comment_1633117794uvDYqsKpRqUwbaPdxHV1WN.jpg
  • 8
@JuriBerbutow: Szkolna niszczy mózgi i dzisiaj znowu sie o tym przekonałem. Odwiedziłem dzisiaj matke i jak to matki maja w zwyczaju chciala we mnie wcisnac obiad. Zapytalem co tam dobrego i gdy uslyszałem grochówka to od razu pomyslalem o tym jedynym tłustym wege, który w sumie wege nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scybulko Z wojska to by szybko wyleciał...
Za miękki jest niestety,nie wytrzymał by fali ¯_(ツ)_/¯
Pamiętaj też że w czasach kiedy on miał możliwość iść MON był w niełasce i większość osób starała się wykręcić od zasadniczej służby wojskowej która była w tych czasach praktycznie jedyną przepustką do zawodowej służby wojskowej
@Scybulko: Z informacji, które znalazłem w necie wynika, że jego ojciec był pułkownikiem Wojsk Ochrony Pogranicza, które podlegały pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Czyli gdyby poszedł w ślady ojca, to obecnie był by emerytowanym funkcjonariuszem Straży Granicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)