Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gienon: szósty dzień na Arubie a widzieliśmy jedną plażę 3 razy. :)

Zegarek daje radę. Wziąłem go za jego baterię (ponad 20 dni) ale myślałem że ten solar będzie go lepiej ładował w tak słonecznych miejscach. Funkcje ma spoko i mierzy to co chciałem. Ogólnie polecam jeśli ktoś nie chce ładować co 1/2 dni.
Nawet daje radę pod wodą na 19 metrach (w przeciwieństwie do kamerki DJI Osmo która przy 10
  • Odpowiedz
@silentpl: widzialem relacje z tego zegarka, koles po 7 dniowym tripie wrocil z1% baterii wiecej niz mial przed wyprawą, z samego ładowania solarem, ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°), co do glebokosci, instinct chyba ma 10ATM, to do 100m bedzie dzialal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stormweaver: no to nieźle chłopak chodził w słoneczku :) ja to raczej tak dwie godzinki i wracam do jaskini edytować film :) no ale wkrótce się to zmien
Dzięki za info. Wygląda na to że to lepszy zegarek niż myślałem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silentpl: czekaj czekaj, co masz na myśli mówiąc na 19 metrach? Chyba nie chcesz powiedzieć, że nurkowałeś z butlą z Instinctem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jubei: yup :) co prawda nie ma on funkcji typowych dla komputera do nurkowania ale wówczas jeszcze robiłem licencję i nie dane mi było mieć własny komputer.
  • Odpowiedz