Wpis z mikrobloga

  • 0
@NaczelnyMizoginRP: Myślisz ze nie pozglaszali? DeSantis gada pod publikę zbierając kapital polityczny u przeciwników Bidena, większość tego co gada nie jest wcielana w życie, dzieciaki nadal w maseczkach do szkół chodzą.
  • Odpowiedz
@lajsta77: A to nie jest wlasnie tak ze alternatywnie do zaszczepienia sie mozesz po prostu pokazac negatywny test na covid? Czyli ogolnie ze nie musisz sie szczepic zeby pojsc na koncert?
W takim NYC nie mozesz nawet wyjsc z lotniska jesli nie jestes zaszczezpiony (nawet jak masz negatywny test covid z ostanich 48 godzin).
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: Tak, ale muszę brać wolne w piątek by zrobić test, jako osoba która niedawno odchorowala covida mam lepsze przeciwciała niż te wszystkie szczepionki razem wzięte. Dzieciak 8 lat tez musi test robić na koncert wejść. Koncert w amfiteatr na otwartym dużym terenie
  • Odpowiedz
@lajsta77: Niestety nie wprowadzono na Florydzie prawa zabranajacego sprawdzanie testow covid (jest tylko prawo ktore nie pozwala na wykluczenie niezaszczepionych). Poswirowane jest obecnie wszystko jednak na FL i tak mamy wzglednie normalnie, w porownaniu do innych stanow (jak chociazby NY) czy Europy (niedawno wrocilem z PL i tez przejazdem bylem w innych krajach).

Natomiast zeby test zrobic to nie musisz brac urlopu, mozesz sobie zamowic np. test z Pixel Lab. Przyjdzie
  • Odpowiedz
  • 0
@baidu: Ja mam nawet testy w domu tylko jak udowodnić r robiłem na sobie? Pójdę do laboratorium i wyniki za pół godziny mi wyślą mailem i mam dowód, potrzebuje na jutro wieczór wiec pójdę na 2-3 z młodym po szkole od razu
  • Odpowiedz