Wpis z mikrobloga

ehh lewaki, wam to trzeba wszystko narysować. Dobrze napisałem. To nie chłop udaje babe, tylko baba czuje sie facetem, ale nim nie jest. Czyli "chłopak" z macicą, bo hehe identyfikuje sie jako chłopak, ale ma żeńskie narządy płciowe. "Chłopak z macicą", czyli jabłko ktoś nazwał bananem, ale nadal jest jabłkiem.

Nikt nie bedzie mi pi##dolił, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Aaa i macie się do
  • Odpowiedz
Jest facetem, bo na bycie facetem nie składa się jedynie to jaki narząd płciowy czy jaki zestaw chromosomów masz


@NonOmnisMoriar: Według lewackiej propagandy jest facetem, ale z biologicznego punktu widzenia już nie.
  • Odpowiedz
Z biologicznego punktu widzenia częściowo jest facetem.


@NonOmnisMoriar: No właśnie - "Częściowo". To wy lewaki próbujecie wszystkim wmówić, że 2+2 = 5 gdzie w rzeczywistości tak nie jest. Nie obchodzi mnie, kto kim sie czuje, ale nie róbcie k#rwe z logiki. Możecie sobie mówić na jabłko baanan, ale nie możecie zmuszać innych, żeby robili to samo. Łeee chłopski rozum, prostaczek łeee przynajmniej nazywam rzeczy po imieniu.

twoje wyparcie magicznie nie
  • Odpowiedz
+Używanie zaimków jakich dana osoba sobie życzy i ogólnie szanowanie jej odczuwanej tożsamości przekłada się na zmniejszoną ilość problemów psychicznych


@NonOmnisMoriar: Sądziłem, że problemy psychiczne trzeba leczyć i nie mówię tego w złośliwy sposób. Czyli jak 40-letni chłop ubzdura sobie, że jest 12-letnim dzieckiem to mam go traktować i zwracać sie do niego jak do dziecka, żeby zmniejszyć jego problemy psychiczne?
  • Odpowiedz
Sądziłem, że problemy psychiczne trzeba leczyć i nie mówie to w złośliwy sposób. Czyli jak 40-letni chłop ubzdura sobie, że jest 12-letnim dzieckiem to mam go traktować i zwracać sie do niego jak do dziecka, żeby zmniejszyć jego problemy psychiczne?


@Mr_3nKi_: Metodą leczenia transpłciowości jest operacja korekty płci i terapia hormonalna. No i porównywanie transpłciowości do 40 letniego chłopa co myśli, że jest 12 letnim dzieckiem to ignorancja, głupota i
  • Odpowiedz
Metodą leczenia transpłciowości jest operacja korekty płci i terapia hormonalna. No i porównywanie transpłciowości do 40 letniego chłopa co myśli, że jest 12 letnim dzieckiem to ignorancja, głupota i absurd.


@NonOmnisMoriar: Absurd powiadasz? Przecież to wy mówicie, że mężczyzna może mieć macice i na dodatek może urodzić dziecko xD

W głowie może być prezydentem, ale fizycznie jest
  • Odpowiedz
Używanie zaimków jakich dana osoba sobie życzy i ogólnie szanowanie jej odczuwanej tożsamości przekłada się na zmniejszoną ilość problemów psychicznych.


@NonOmnisMoriar: Czyli mam dyskryminować 40-letniego chłopa, który identyfikuje się jako 12-letnie dziecko? Przecież to może pogorszyć jego stan psychiczny. Przecież muszę to uszanować i zwracać sie do niego jak do 12-latka. Tak samo jak ta moda na identyfikowanie sie jako "pizza", to też trzeba szanować, bo stan psychiczny może sie
  • Odpowiedz