Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wyjaśni czemu zdjęcie Pudziana na banerze przed którym klekaja Anglicy jest takim sztosem do którego dzisiaj wieczorem każdy kibic #legia będzie walił konia?

Ja rozumiem jak by tam dali bońka, jezusa, papaja, albo tego goscia co dusil Floryde nawet, ale co #!$%@? ma Pudzian do grania w galę albo tego calego blm XD

Weź mi ktoś wytłumacz, bo przejrzałem już z 1000 wpisów na ten temat i dalej nie wiem.

#bekazkiboli #mecz
  • 20
@bizonsky: nie ma tutaj drugiego dna, postać nie jest realna a sama oprawa ma charakter jedynie symboliczny
pojawiają się głosy że to odniesienie do janusza walusia ale średnio mi się wydaje że typowy kibol legii miałby pojęcie nie tylko o tym co się działo w rpa w latach 90., ale że w ogóle wie co to jest rpa
@PiccoloColo tak

W ogóle po wytłumaczenie kolegow powyżej to teraz już w ogóle siedzę i się śmieje na głos z tego całego banera i tego jak zadbany został jakiś potencjał jaki mógł mieć, chyba.

@Pangia no sorry ale nikt oprócz twórców banera i tych którym ci twórcy wytłumaczyli swoj zamysł sam się tego nie ma prawa domyślić, więc bardzo symboliczna ta symbolika XD
@bizonsky: bo robią to bezwiednie, jak lemingi idące na rzeź albo przeciętny janusz idący na niedzielnej sumie do komunii godzinę po tym jak dał grażynie w pysk za to że rozbiła talerz
@Pangia Nie no ogolnie dzięki za wytłumaczenie ale tak jak napisałem do mnie nie trafia i nie idzie się tego ni #!$%@? domyślić co widać zresztą po większości komentarzy w tej sprawie.
@bizonsky: Po prostu NS wykorzystali fakt tradycyjnego klękania brytoli przed każdym meczem w celu ich ośmieszenia. Na zdjęciach wymownie i śmiesznie to wygląda.
Na dodatek jako drugie dno to normalnie klękają by wspierać czarnoskórych, a tu na banerze biały facet ;) myśle, ze można to interpretować na różne sposoby, ale poczekajmy jutro na narrację tabloidów angielskich ;)
@bizonsky: mnie trochę dziwi to niezrozumienie bo jak dla mnie to jest po prostu… proste ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma tutaj za bardzo co rozkminiać bo nie ma czego, wiem że zwykle we wszystkim jest drugie dno ale tutaj go jak dla mnie nie ma