Wpis z mikrobloga

@Jegwan: Nie No ty panie inteligenty buc jak uważasz ze ci podludzie oglądają zawody sportowe to łooo panie. Stary patol uczy swojego młodego patola zachowywać się jak małpa na stadionie. Rzeczywiście oglądają te zawody bardzo kulturalnie.
  • Odpowiedz
@wawelkor: Jak tam twoje Legia? Dalej takie przegrywy jak ty? Kopneliscie raz w piłkę i jakoś wpadła do bramki ale i tak jak zwykle się obszczacie w dalszych rozgrywkach. Jacy kibice taki klub. Dno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wawelkor: Yyyy xD Chłopie nie ćpaj tyle, bo już ci mózg w------o. Nawet zdania sklecić porządnie nie umiesz xD Interpunkcji zero, dużych liter brak. Twoje wypociny nawet sensu nie maja. No ale cóż, kibol, ćpanie, niski iloraz inteligencji. Na dodatek kibol legii. Z tym już nic zrobić nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: To nie ja walę tanie browary w krzakach po nockach i wyzywam obcych ludzi w celu rozładowania frustracji wywołanej własnym nieudacznictwem życiowym. Oczywiście robisz to przez neta jak na p------a-lewaczka przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: No widzisz, ja też nie jestem kibicem legi. Jedynym patusem jesteś tutaj ty, wystarczy popatrzeć jak wylewasz żółć sfrustrowana dziewczynko. Ale jestem spokojny, z takim podejściem do innych ludzi na bank jeszcze nie raz wyłapiesz do ryju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jegwan: Nawet się do swojego patoklubu nie przyznajesz xD Ci ludzie bie przyszli pokibicować tylko podrzeć mordy jak malpy. Sebix z swoim brajankiem. Zamiast uczyć go kulturalnego kibicowania czy oglądania meczu to uczy go przekleństw, darcia mordy i pokazywania obraźliwych znaków. Pewnie przypomina ci się twoje dzieciństwo jak twój stary wychodził z ZK i brał cię na mecze, po czym wyłapywałes od niego po ryju, bo musiał sie gdzieś wyładować.
  • Odpowiedz