Wpis z mikrobloga

Odnośnie sprzedaży akcji #wish przez insiderów to postanowiłem zapytać o to typa odpowiedzialnego za investor relations. Odpisał mi

The monthly insider transactions you are referring to represent shares sold by the Reporting Person to cover tax withholding obligations in connection with the vesting and settlement of RSUs. The sale is mandated by the company’s election to require the satisfaction of tax withholdings obligations to be funded by a "sell to cover" transaction. In other words, these transactions do not represent discretionary selling of shares by an insider as you have suggested. Unfortunately, the regulatory filings are not clear and cause confusion and inaccurate reporting by some media outlets.

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narmol: a cholera wie :/ Ale spadek -90% od IPO spółki która jest w dobrej kondycji nie ma długu i kupę kasy w gotówce to byłoby jakieś nieporozumienie :P Choć już obecny kurs jest absurdalny imo
  • Odpowiedz
@evilonep: hmm ja w sumie śmiałem się z tego wisha trochę, ale cena rzeczywiście zaczyna być już jakaś super niska. Jedyny problem że trochę nie podoba mi się ich model biznesowy, ale zaczyna to wyglądać jak niekontrolowany wodospad który musi znaleźć dno i odbije
  • Odpowiedz
@DubKidz: kto powiedział ze to musi odbić? Równie dobrze chińskie didla i inne rupiecie z tego portalu mogą upaść, może dzisiejsza cena jest cena najwyższa jaka zobaczysz? Nie rozumiem skąd to przekonanie ze jak coś spada to musi odbić
  • Odpowiedz
@Narmol: bo przy każdym w miarę rentownym biznesie jak są takie spadki to po prostu jest to szukanie wsparcia i spada trochę niżej niż powinno, a potem odbija. Ale no racja ten wish to biznesowo tak średnio. Nigdy nie miałem tego teraz się zacząłem zastanawiać nad wejściem jak już poszło X złych informacji i spadków.
  • Odpowiedz