Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Niby piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, ogromne pieniądze którymi operują firmy piłkarskie powodują zawroty głowy. A nie potrafią stworzyć gry, która wiernie odzwierciedlała by mecz piłkarski. To serio takie trudne ? #gry #pes #fifa #pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@jestem_legenda ludzie nie chca realistycznej gry. Gdyby chcieli to mimo wszystko PES 21 byłby dużo popularniejszy niż FIFA 21. Ale liczą się tryby i marketing, a nie gameplay.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: problemem z realistycznym meczem byłoby znaczne obniżenie tempa rozgrywki. Nawet jeśli nie 90 minut jak w realu to gdzieś tak powiedzmy do 40/60 minut meczu. Mecze w Fifie i Pesie nie są realistyczne bo tempo jest za szybkie i jest to związane również z czasem meczu. Z tym, że tu się rodzi problem zarówno w grze singleplayer i multiplayer. W singlu rozegranie sezonu jednego to byłaby kwestia miesiąca całego
  • Odpowiedz
@GeWa: dla mnie ten pes 21 wcale zajebiscie realistyczny nie jest, wieeeele mozna w tej grze poprawić, a grafika to juz nie wspominam g---o totalne w porównaniu do fify, trybuny i wszystko w jakiejs beznadziejnej rozdzielczości
  • Odpowiedz
  • 3
@edix10 jeżeli dla ciebie grafika w Pes 21 jest słabsza niż w fifie to polecam zmianę telewizora lub ew. okulistę. Gameplay nigdy nie będzie realistyczny, ale rozgrywka i tak dużo bardziej przypomina prawdziwy mecz niż ta z fify gdzie masz cały czas spam zwodami i wyniki hokejowe.
  • Odpowiedz