Wpis z mikrobloga

  • 54
Mam w pracy pare osob ktore sa "przeziebione", jednego polamalo konkretnie + cala jego rodzine. Pytam sie czy zrobia im test, oczywiscie ze nie, bo lekarz stwierdzil ze zaszczepionych sie nie testuje.
Kaszel, goraczka, bol gardla, katar.

Tak sie wlasnie robi statystyki sugerujace skutecznosc szczepionki. Po co testowac zaszczepionych, jeszcze cos wyjdzie i sie narracja posypie ¯_(ツ)_/¯

#covid #covid19 #koronawirus #szury
  • 13
  • Odpowiedz
  • 15
@irish71 Koleżankę i jej męża wysłali na test, bo jej dziecko przeziębione a oboje zaszczepieni więc to jest różnie, zależy od lekarza

A kolega, to powinien w domu na zwolnieniu siedzieć jak chory
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@irish71: z drugiej strony dzięki temu wraz z rosnącą liczbą szczepień spadać będzie ilość zakażeń i PiS okrakiem wycofa się z epidemicznej rzeczywistości ogłaszając sukces. Niech i tak będzie, byleby już się to wariactwo skończyło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: znaczy u mnie w listopadzie było tylko uczucie zmęczenia, u kumpla nie było nic i choroba polegała na #!$%@? w gry przez 2 tyg. Inny kumpel przez dwa tygodnie nie był w stanie wyjść z łóżka do kibla. Nie ma reguły ¯\_(ツ)_/¯

Także wierzę w słowa premiera i kto się zaszczepił to się zaszczepił a kto ma umrzeć ten umrze.
  • Odpowiedz
@irish71: a mnie na test nie wysłali, chociaż miałem objawy, a jestem niezaszczepiony. Wydaje mi się, że niektórzy lekarze nie chcą siac paniki, bo zdają sobie sprawę, że jest o wiele bardziej niebezpieczna niż choroba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a mnie na test nie wysłali, chociaż miałem objawy, a jestem niezaszczepiony. Wydaje mi się, że niektórzy lekarze nie chcą siac paniki, bo zdają sobie sprawę, że jest o wiele bardziej niebezpieczna niż choroba

@eliforpekaf: panika to by była wśród rządu jakby się ludzie zorientowali że szczepionki gówno dają a wirus nie jest gorszy od grypy
  • Odpowiedz
@irish71: dokładnie tak ta komedia wygląda. W krajach gdzie są paszporty covidowe to często albo masz negatywny test albo paszport. Czyli zaszczepieni mogą roznosić wirusa i nikt tego nie sprawdza.
  • Odpowiedz