Wpis z mikrobloga

Z tego co pamiętam to montaż odcinków i komentarze lektora sa ogarnianie już po zakończeniu danego sezonu. Wydaje mi sie, że losy Wiktorii w tym hotelu jeszcze sie odwrócą a ten caly hejt na nią jest pokazany wlasnie po to by pokazać z czym sie musiała tam zmierzyć...
Nie jestem jej fanka, czasem mnie irytuje ale nie zasłużyła sobie na tak obrzydliwe traktowanie...

#hotelparadise
  • 3
@Hogataa26 ależ zostaną... Jesli nie przez produkcje podczas kręcenia odcinków to wlasnie teraz podczas ich publikacji... Same (bo to głównie laski) sobie strzelają w kolano bo nie wierzę, że po emisji tych odcinków jakakolwiek szanująca się marka bedzie chciala by np. taka Launo promowała ich produkty. A nie oszukujemy się... oni tam poszli głównie po to by zrobic sobie zasięgi na insta...
@AgaaM: a nie wiem może to przypadek ale ostatnio Legia grała górnikiem łeczna dokaldnie chyba tydzień temu a lektor w ostatnich odcinkach jeb tekstem coś onchlopakach czy by wymienili strzelców bramek właśnie meczu Legia górnik leczna także niezdziwilbym się jakby to było nagrywane jakoś przed odcinkami