Wpis z mikrobloga

Nie lubię Wiki, bo ma w sobie taką desperację, żeby być fajna i lubiana (moje wrażenie), ale po prostu ta zapowiedź pandory i po raz kolejny jej płacz i gnębienie jej to jest skandal. Nie chcieć z kimś się kumplować to każdego prawo, ale to szczujnia i znęcanie się nad kimś kto Ci się jeszcze wcześniej zwierzał, że ma kłopoty psychiczne (przebyta anoreksja) i jest szczególnie narażony w takich sytuacjach. Nie rozumiem czemu reżyserka tu nie wkroczy, bo patrzenie jak ona się rozpada psychicznie po tym pytaniu to nawet mnie jak jej nie lubię to aż zakłuło w serce
#hotelparadise
  • 17
Powiem Wam, że ja sama lubię jak w takich programach nie jest cukierkowo, ale tak mnie to oburzyło, bo to jest lincz, jeszcze na słabszej osobie. Fakt, że Klauno nie została wyrzucona, a co więcej patrząc po ilości followersow to są ludzie, którzy ją lubią bądź popierają to mi się w głowie nie mieści

@Vetarinar: coś w tym jest, ja wcześniej myślałam, że ona nie jest fair wobec Miłosza i się
@fillmeout: @mykawz300 i pewnie tej ku*wie nawet powieka nie drgnęła? Na bank produkcja tak poustawiała pytania, żeby ta patusiara skoro wymyśliła to sama je sobie przeczytała. A co na to Miloszek? Pokazali jego reakcje? Pewnie znowu siedział i patrzył w dal z lekko skrzywiona morda.
Te głupie patuski wymyślając ten plan gnębienia Wiki nie przewidzialy jednego - że program się skończy i zostanie zmontowany i wyemitowany. Pewnie pluja sobie w te
@Igauana: Tak jak mówisz :D Pato Klaun to przeczytał zadowolonym z siebie głosem, a Chorągieweczka siedziała ze spuszczoną głową i skrzywioną miną. Ale wiadomo, to tylko zwiastun, więc jakiś tam montaż miał miejsce na pewno.

Mam nadzieję, że skrycie sobie plują. Bo publicznie to nawet nie potrafią przyznać się do błędu i okazać jakiejkolwiek skruchy, są z siebie wręcz dumne i uważają, że absolutnie nic złego nie zrobiły. Ha tfu.