Wpis z mikrobloga

@ziom1239: ciagle biore - zaczynalem od malych dawek - nawet 0.25 co dwa dni - wybralem razem do tej pory chyba 3 i pol opakowania - od troche ponad dwoch miechow biore normalnie 1mg dziennie ale lysienie sie nie zatrzymalo - powiedzmy wiec ze pierwszy miech bralem 0.25 co dwa dni - drugi miech podwyzszylem do 1 co dwa dni - od dwoch miechow biore 1mg codziennie
  • Odpowiedz
@ziom1239: wydaje mi sie ze ten fin po prostu wcale na mnie nie dziala - jeszcze zrobie badania krwi z ciekawosci na dniach. ale nie mam zupelnie zadnych skutkow ubocznych - nawet tych najmniej dokuczliwych na ktore skarzyli sie niektorzy - zadnych bolow jader i zadnego wodnistego nasienia. nic. ale jak mowie nie mam tez zadnych pozytywnych efektow. a mowiac o pozytywnych efektach nie chodzi mi o odrost tylko o
  • Odpowiedz
@fastnbulbous: żeby ten keto szampon dawał cokolwiek trzeba na 6 minut nałożyć na skalp xDD no ja tam mam czas to się bawię w takie rzeczy. Generalnie biorę 0.5mg codziennie i nie widzę, aby cokolwiek się zmieniało, więc tyle na plus. Ale odrostów też za bardzo nie ma
  • Odpowiedz