Wpis z mikrobloga

@dj_icek: #!$%@? karton majac zapalenie kolana i potem mialem bad tripa bo czulem delikatne mrowienie i myslalem ze chrzastka mi odeszla od kolana i mi lata na boki a z kosci zrobily sie puzzle, pozatym same przyjemne wspomnienia.
A oddychac bedziesz bo to cialo samo robi, jak sie skupisz za bardzo na oddychaniu to chyba teoretycznie mozesz zaczac hyperwentylowac ale watpie.
@dj_icek: doskonałe, otwarcie się na filozofię, spojrzenie na życie z dalszej perspektywy, wyzbycie się zbędnych idei hamujących moje szczęście
wzięcie go razem z żoną dodatkowo umocniło nasz związek, pokazało nowe sposoby rekreacji, które były nam obojgu potrzebne no i na pewno osobiście rozwinęły moją żonę, z czego i ja korzystam ;)
@dj_icek: przygody to sa w pelnym znaczeniu tego slowa. To jest wycieczka zmyslow, zanurzenie się w swoim umysle i polaczenie się ze swiatem zewnętrznym. Dbajac o set and setting zwiekszasz szanse na pozytywne doświadczenie ale do pewnego stopnia to pojscie na zywiol, gra w kosci i loteria. Ważna jest tez dawka, na pierwszy raz najlepsze jest 100ug. Jak masz wprawę to 300ug jest wedlug mnie najlepsza dawka.