Wpis z mikrobloga

A propos tej influ co wykupila miliony fejkowych kont to nie twierdze, ze tak nie bylo ale ja mam wlasnie podobny problem na swoim insta. Oczywiscie nie mam duzych liczb byli to glownie znajomi a potem zaczelo przybywac wlasbie samych arabskich/hinduskich kont gdzie nie wydalem ani grosza na kupowanie tego nigdzie bo po co mi to xD nikt z moich znajomych na pewbo nie robilby mi takiej przyjemnosci hahah wiec skad to sie bierze? Moze to sa jakies realne konta i ktos gdzies udostepnil moj profil? Nie wiem czy jest sens ich kasowac systematycznie zwlaszcza jesli nie mam pewnosci czy to nieprawdziwa osoba bo konta wyglada doac normalnie
#wardega #wataha #teamx #friz #youtube #revo
  • 4
@corryand: zalezy jaki masz tam content? jak chcesz cos sprzedawac i wrzucasz posty i relacje po polsku to araby i tak nie kupią, a jak chcesz współpracę to agencje juz chyba nie patrzą na liczbę obserwujących tylko troche bardziej analizują. A jaka influ kupila obserwujących ?
@mirasKo-Kalwario: po ang fotografia architektury, krajobrazu ale nie jakas super by to kogos zachwycalo i podroze i w sumie dlugo aktywny nie jestem juz pare mies a mi grube pareset osob znikad przybylo.. dziwne, tak sie zastanawiam czy ktos gdzies udostepnil w tych krajach arabskich xD albo ze ktos mi konto jakos shakowal co w sumie mogloby byc mozliwe bo jakbsie zaloguje to nie widze tych kropek z powiadomienia tak jakvy