Wpis z mikrobloga

Macie tak, ze chcielibyście oglądnąć alternatywne wersje danych filmów? Właśnie natknąłem się na komentarz na jutubie pod nagraniem konceru Zimmera, że Gladiator to chyba najlepszy film wszechczasów. I sobie tak myśle, że no był dobry, ale mnie zawsze #!$%@? że on umarłna koncu. Widziałem go może z 3 razy przez te wszystkie alta, ale wiem że są ludzie, którzy oglądają filmy w kółko. No to ja bym chciał zobaczyć alternatywną wersje Gladiatora, gdzie on wszystkich zabija i zostaje cesarzem Rzymu :D

I w sumie jak tak pomyślałem to z każdym filmem tak mam. Przegląam jakiś film na NEtflixie, który widziałem dawno temu i nie do końća pamiętam o co chodzi, ale później mi się przypomina i meeeh. Ale jakby była alternatywna wersja to bym ogladal jak #!$%@?! Wystarczyłoby mi zmienić 10 ostatnich minut filmu! Ktoś na to kiedyś musi wpaść

#oswiadczeniezdupy #tegierozkimy #film
  • 6
@Aerwin: Są, nawet robione przez "amatorów", ale nie tak łatwo znaleźć. Np. jest film "Memento" Nolana, ale z chronologiczną kolejnością zdarzeń.
@ptt_: dobra, ale to przemontowany film tylko a mi chodzi ozmiane fabuły.

@Disscord93: Nie oglądnąlbyś se jak chłop w czarnej mili zostaje uniewinniony albo Mufasa daje plaskuna Skazie i widzimy całkiem inną historie?