Wpis z mikrobloga

Pomóżcie.. zapraszam na #wesele swoją koleżankę, nazwijmy ją A która jest singielką. Parę miesięcy temu powiedziała, że na osobę towarzysząca weźmie swoją najlepszą przyjaciółkę B. Znam i bardzo lubię tą dziewczynę więc nawet się ucieszyłam. Na przestrzeni ostatnich tygodni przez pracę spędziłam więcej czasu z B i trochę też jej mężem i w sumie teraz myślę, że mogę im dać osobne zaproszenie. Boję się tylko, że A jakoś źle to odbierze, bo będzie musiała iść sama i na weselu też się będzie czuła samotnie. Nie wiem też czy B nie woli iść z sama przyjaciółka niż z mężem - różnie to bywa. Mają dzieci, wiec jakby mąż został to pewnie byłaby łatwiejsza organizacja. Ogólnie to zapytałabym ich o zdanie, ale nie wiem czy pytanie powinno być skierowane do A czy B i czy nie popełnię jakiegoś faux pas pytając ( ͡° ͜ʖ ͡°) i plis nie piszcie mi „zaproś kogo chcesz” bo niezbyt to pomaga. #mirabelkopomusz #logikarozowychpaskow #slub
  • 6
  • Odpowiedz
bo będzie musiała iść sama i na weselu też się będzie czuła samotnie. Nie wiem też czy B nie woli iść z sama przyjaciółka niż z mężem - różnie to bywa.


@Lala-Sassy: A bo to bedąc samym nie można się dobrze bawić? Co za problem usadzić ją zaraz koło swojej najlepszej przyjaciółki?

Zresztą skoro to było pare miesiecy temu to zapewne koleżanka A dawno zapytała B o zgodę, wiec dowiedz się
  • Odpowiedz