Wpis z mikrobloga

To jest jednak trochę straszne jak niewiele wystarczy żeby uzyskać ogólną zgodę na łamanie podstawowymi praw człowieka w Polsce.

Koronawirus: przez dobre pół roku tłuszcza wierzyła że dobry jest zakaz wchodzenia do lasu i argument pt " no ale mam prawo z domu, to moje prawo " byl zakrzykiwany bierdoleniem o tym że w ten sposób zabijesz babcie a to że państwo nie ma prawa tak postepowac to nieważne

Uchodzcy: okazuje się, że zgarniecie irakijczykow spod granicy do osrodka dla uchodźców (koszt dzienny na zarcie to 12 zł więc budżet Rzeczpospolitej tego nie wytrzyma), żeby wręczyć im decyzje o nie przyznaniu im ochrony miedzynarowej i odesłać do domku też zabije babcie.

A to wszystko pokazuje że w walce o swoje prawa jednostka wobec oglupionej propagandą władzy tłuszczy zawsze jest sama. Nie wiem czy szczególnie w Polsce, ale na pewno w Polsce.

#neuropa #4konserwy #chlewobsranygownem #prawo
  • 13
Uchodzcy: okazuje się, że zgarniecie irakijczykow spod granicy do osrodka dla uchodźców (koszt dzienny na zarcie to 12 zł więc budżet Rzeczpospolitej tego nie wytrzyma), żeby wręczyć im decyzje o nie przyznaniu im ochrony miedzynarowej i odesłać do domku też zabije babcie.


@Kjedne: ale to tak nie działa, przecież przysługują im odwołania, skargi do sądów, lepiej w momencie złożenia wniosku mają już legalny pobyt i nie możesz ich trzymać byle gdzie.
@Kjedne: A jakie ma znaczenie czy coś jest legalne czy nie jeżeli ma poparcie większości społeczeństwa?

A to wszystko pokazuje że w walce o swoje prawa jednostka wobec oglupionej propagandą władzy tłuszczy zawsze jest sama. Nie wiem czy szczególnie w Polsce, ale na pewno w Polsce.

Dlatego potrzebna jest partia awangardy. Tak po prostu. A ty marksizm-leninizm z jakiegoś powodu szkalujesz.