Wpis z mikrobloga

@L3gion: nie mówię że ludzie mają być wstrzemięźliwi, ale 20 partnerów seksualnych w wieku 18 lat? Dla mnie to poje*ane. Ps. Niezależnie od płci, ubiegając twój drugi post.
  • Odpowiedz
@fizzly: Większość nastolatków zaczyna riki tiki fą fą fą od 15-16 lat. Więc wystarczy seks z kimś nowy co +/- 2 miesiące. Dalej dużo, jasne. Ale IMO nie widzę w tym nic złego, nie każdy jest stworzony do związków i szuka po prostu przyjemności.
  • Odpowiedz
@Antek1204: Ktoś mi kiedyś zadał podobne pytanie 20 lat temu. Doliczyłem się ponad 140 partnerek gdy zorientowałem się, że mi się popieprzyło bo o kilku dziewczynach zapomniałem w wyliczance. Teraz pomyśl, minęło 20 lat a krzywa była wciąż wznosząca. Rozpisz sobie równanie, wyrysuj kredą na tablicy i za przeproszeniem #!$%@? się od tych dziewczyn.
  • Odpowiedz
@Antek1204: Nie odpadł. Teraz mam 44 lata i jestem alkoholikiem, mam żonę, której nie zamierzam zdradzać więc nieco już opadł. Jednak ze swoim podejściem nigdy mnie nie dogonisz.
  • Odpowiedz
@Antek1204: Czemu niemoralności? Wytłumacz mi proszę. Każdą z tych kobiet na swój sposób kochałem, były dla mnie ważne i żadna z nich nie była prostytutką. Z większością z nich mam stały kontakt, choć już tylko tekstowy a nie fizyczny. I kocham je po dziś dzień. Zawsze pozostaną częścią mnie. Kiedyś zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@jakub1212: Dzięki za dobrą radę, jednak jak widać radzę sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam Cię Mireczku.
PS. Sprawdzam i czasem potłukę się z kimś dla rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spwasch: Różnicą między człowiekiem a zwierzęciem jest m.in. to, że człowiek potrafi kontrolować swoje pierwotne instynkty. Popęd seksualny jest to nic innego jak imperatyw biologiczny. Ludzie, którzy uprawiają seks z wieloma partnerami mają zaburzona kontrolę nad tym aspektem. Dla nich seks to zaspokojenie zwierzęcych potrzeb. Jezeli tego nie potrafisz kontrolować, to nie będziesz potrafił zrozumieć jaką rolę pełni seks w życiu człowieka(a nie zwierzęcia). Więc nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Antek1204: Może Ci coś wytłumaczę o tym Twoim 'imperatywie biologicznym'. Kobiety zmieniają partnerów średnio raz na 4 lata wyszukując osobniki płci męskiej o najbardziej odpowiadojącym im genom. Możesz być mały i chudy albo wysoki i po stu latach siłowni. Za kobiece wybory nie odpowiadam. Wiem za to, jak działa facet. Jest genetycznie zaprogramowany do zapłodnienia jak największej ilości możliwie atrakcyjnych partnerek. Monogamia to mit. Wymysł religijno kulturowy. Chyba smutno Ci grzmocić
  • Odpowiedz