Wpis z mikrobloga

@Miecz12: że nie musisz się przełączać między spellami - klikasz klawisz(lub nawet kombinacje chociażby) - i masz rzucony bez zmieniania obecnie wybranego, elo @Rabusek: serio? na ps5 dodali? czyli tylko PC takie #!$%@? i wybieraj ręcznie spella i klikaj ppm? i przełączać się na poprzedni?
  • Odpowiedz
@Rabusek: w sumie da się to nieco trochę upsrawnić - na zmianie ekwipunku spelle się zapisują także taki workaround tak jakby, łatwiej wcisnąć ten klawisz ppm/lpm i z powrotem ten klawisz i elo
  • Odpowiedz
@BlackWidower: nie chodzi mi o to - chodzi mi o to aby po kliknięciu klawisza(lub kombinacji klawiszy) od razu był on rzucony, o tym to ja wiem, tak jak w większości normalnych gier
  • Odpowiedz
@Jurigag: nie pamietam dokladnie, ale w D2 sprzed 20 lat bylo jak jest teraz. F1 - ppm, F2 - ppm itd. Obiecali taka sama gre jak oryginal, wiec jest. (konsole sa specjalne imho ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ogolnie to nowa grafika za 200ziko, ale fajnie sie klika, nostalgicznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: że nie musisz się przełączać między spellami - klikasz klawisz(lub nawet kombinacje chociażby) - i masz rzucony bez zmieniania obecnie wybranego, elo @Rabusek: serio? na ps5 dodali? czyli tylko PC takie #!$%@? i wybieraj ręcznie spella i klikaj ppm? i przełączać się na poprzedni?


@Jurigag Na PC też masz..... Jak podłączysz kontroler ( ͡º ͜ʖ͡º)( )
  • Odpowiedz
@Variv: czyli można podłączyć kontroler i jakimś softem w systemie sobie zmienić aby klawiatura to były przyciski na padzie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz