Wpis z mikrobloga

Cofnijmy się do 2018 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Evergrande w Chinach na czele najcenniejszej marki nieruchomości na świecie!
Według najnowszego raportu opublikowanego we wtorek przez Brand Finance, niezależną firmę zajmującą się wyceną doradztwem strategicznym, Evergrande stało się najcenniejszą marką nieruchomości na świecie, a jej wartość wzrosła w ciągu ostatniego roku ponad dwukrotnie, do 16,2 miliarda dolarów.

Źródło: Xinhua 2018-09-05

Z cyklu wszystko będzie rosło, nieruchomości, giełda(teraz dominuje przeczucie że nie będzie już krachu na giełdzie bo za dużo pieniędzy drukują XD XD ).

#nieruchomosci #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
najcenniejszą marką


@siemankooo: I gdzie kłamstwo? Jaka inna marka na rynku nieruchomości była cenniejsza?

Czytasz artykuł o marketingu (w sensie wycena marki) i wyciągasz z tego jakieś dziwne wnioski - owszem, była to najcenniejsza marka ale była to też cenna marka na rynku na którym generalnie marka nie ma większego znaczenia. To nie Coca-Cola i rynek napojów słodzonych gdzie marka to połowa wartości spółki

Pewnie o bilion chodziło, miliardy to nawet
  • Odpowiedz
@gatineau: Gościu sam wysuwasz jakies popaprane wnioski i stresujesz się jakbym ci zarznął kure niosącą złote jaja...

Gdzie ja mówię że skłamali? Że to nie prawda? Co mnie obchodzi ile faktycznie była warta? niech i trylion będzie warto i niczego to nie zmieni w tym co chciałem pokazać.
Pokazuje że coś uznawanego za CENNE w 2018 roku teraz jest bankrutem żeby pokazać, że wszystko co rośnie kiedyś czeka korekta... Naucz się
  • Odpowiedz
@gatineau: BTW Niektóre Polskie firmy deweloperskie są warte więcej niż 1 miliard dolarów, a Apple to ma przychodu więcej niż 250 mld, więc nie tylko wciskasz swoje tezy, ale jeszcze tworzysz własne dane...
  • Odpowiedz
@siemankooo: no ok, rozumiem że się nie zgadzasz, ale żeby ludzi na czarną wrzucać w srodku dyskusji? Daj mu się wypowiedzieć.
C'mon. Jesteśmy tutaj chyba dorośli ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie bym zobaczył rozwój tej dyskusji
  • Odpowiedz
@unified_observer: Tak, tylko przeczytaj co on pisze, wciska jakieś swoje tezy, manipuluje do tego obraża. Nie chce mi się z kimś takim dyskutować.
Nie zrozumiał w ogóle mojego wpisu. Ba dalej brnie w swoje teorie i tworzy wpisy.

Napiszę jeszcze raz tutaj, bo mój wpis usunął:
Mój wpis miął na celu pokazanie, że coś co w mediach pokazywane było za wartościowe może w krótkim czasie upaść. Wszystko czeka zawsze korekta bo
  • Odpowiedz