Wpis z mikrobloga

Szukam maszynki do golenia włosów i brody. Dwa wymagania - Philips i zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Nie mam konkretnego przedziału cenowego, ale wiadomo że im taniej tym lepiej.
Chodzi o to że niebieski nie ma dużych wymagań - włosy na głowie przycina na jedną długość, brodę lekko modeluje, tyle, także nie szukam sprzętu, w którym cenę robi milion nasadek i inne bajery, prosty sprzęt, tyle że włosy i zarost gęste.

#golenie #zarost #broda #niebieskiepaski #pytanie
  • 20
@AVATARKUBA122: ja mam philips multigroom
Świetne do brody i do reszty ciała, do łba gorsze - da się, ale trochę za mała i akumulatorek za słaby - tu by się przydało na kablu ale na kablu nie działa. Ale i tak wystarcza - na covidzie strzyże mojego syna i czasami mnie.
@niegwynebleid: nie wiem, może być, ale priorytet ma głowa i broda, więc skupmy się na tym. Tylko jak masz to, co właśnie opisałeś, to nie spełnia jednego z dwóch wymogów, więc nie wiem, masz coś do polecenia, czy nie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KromkaMistrz: raz akumulatorowa, dwa braun. Już raz mu kupiłam akumulatorowego brauna, nawet droższego niż to i #!$%@? się to że głowa mała. Ładuje to czasem całą noc, a po ok 40 minutach, jak nie krócej, jest trup ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój Tata ma drugą w życiu philipsa, ja mam swoją od spokojnie 10 lat, niezajebywalne są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: ja kupiłem tacie w tym roku na urodziny coś takiego i sobie bardzo chwali.
Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/hit-bezprzewodowa-golarka-meska-do-zarostu-philips-10633517241

Co prawda głowy nie goli, no ale jedno i drugie to włosy xd

Skolei ja do golenia twarzy i reszty ciała korzystam z czegos takiego i jest git.
Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/maszynka-do-wlosow-philips-qc5115-15-sieciowa-8862927870

Tylko jest na kablu, ale na 100 %widziałem gdzieś na akumulatorze.
@matra: ja mam coś takiego od grudnia.

Jest naprawdę fenomenalna, czy do zarostu, czy do włosów. Ładuje się dosłownie bodajże niecałą godzinę, a jak już się naładuje to ładuje się ją raz na tydzień (producent podaje czas pracy do 2 godzin). Można używać na sucho i na mokro, również pod prysznicem. Do tego obudowa ze stali nierdzewnej daje naprawdę kozackie poczucie jakości - serio kozak jest.

Z całego serca polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: no właśnie szukaj bardziej golarek do włosów niż brody. Bo maszynkami do włosów spokojnie da się golić twarz jak się nakładkę zdejmie, a takie są właśnie mocniejsze niż te typowo do brody.
@matra no i w ogóle do tej mojej można spokojnie dostać głowicę za 40-50 zł jak się ostrza stępią (chociaż póki co nie czuję różnicy od początku posiadania). Samą maszynkę da się dorwać za jakieś 230 zł na przecenach. W gratisie masz mnogość nakładek.
@theicecold: kojarzę tę serię, gdzieś mi już mignęła jako polecana, tylko na jego wymogi to zbyt zaawansowany sprzęt, a opcja z najmniejszą ilością nasadek to już przy okazji zwykła plastikowa obudowa i parametry podobne do tej, którą pokazałam powyżej. No i jak porównuję tę najtańszą do Twojej to też jest rozjazd w parametrach. Trochę szkoda, bo lepiej jest zapłacić za fajny sprzęt mniej bez tylu niepotrzebnych nasadek (bo jemu to może
@theicecold: muszę popatrzeć czym się różnią, bo jak na razie jak zerknęłam na szybko, to widzę różnice w ilości nasadek i wyglądzie obudowy - nie wiem czy za nimi coś idzie jeszcze czy nie. Jak na razie widzę że najtańsza to kupa, 16 godzin pełnego ładowania ( )
Zerknę w wolnej chwili na porównywarkę na stronie, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: ta, generalnie różnica polega na możliwości użytkowania pod prysznicem i tak jak mówisz - materiałów zewnętrznych, w czasie ładowania i czasie pracy na jednym naładowaniu, przypuszczam, że sam ten akumulator Li-Ion to 1/3 wartości tej maszynki xD

Powodzenia, pochwal się jak kupisz i niech Twojemu facetowi służy ( ͡° ͜ʖ ͡°)