Wpis z mikrobloga

No to bateria faktycznie sporo zmienia.

https://www.youtube.com/watch?v=IQQCoJiZj8w

Czasy:
iPhone SE (2020) - 3 godziny 38 minut
iPhone 11 - 4 godziny i 20 minut
iPhone 12 - 5 godzin 54 minut
iPhone 13 mini - 6 godzin 26 minut
iPhone 13 - 7 godzin 45 minut
iPhone 13 Pro - 8 godzin 17 minut
iPhone 13 Pro Max - 9 godzin 52 minut

#iphone #apple
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkpassionplay: a ja na 12 mini wyciągam 8h! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda słuchania muzyki na zgaszonym ekranie, ale 8h!

Test jest względnie równy, nie ma na celu wyciągnięcia jak najwięcej czasu przed ekranem, tylko pokazania różnic. Więc jeśli na 11 robisz te kilka godzin więcej, to na 13 będziesz robił jeszcze proporcjonalnie więcej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nie_znany: było coś tam w ogóle o wersji systemu? iOS15 lubi zjadać baterię. Za rok iPhone 13 będzie trzymać krócej zaś iPhone 14 wyjdzie na prowadzenie i tak w kółko - no ale mamy 1,5h czy 2,5h dłużej działającą baterię. Będzie o czym wspominać na konferencji. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
iOS15 lubi zjadać baterię


@darkpassionplay: piszesz jakby ta wersja była od co najmniej pół roku.

zawsze mnie zadziwia jak użytkownicy iPhone po każdej aktualizacji krzyczą jak to im telefon krócej trzyma. a ja na swojej 11tce jeszcze ani razu nie zauważyłem drastycznych zmian w żywotności baterii przez ostatni prawie rok aktualizacji¯\_(ツ)_/¯

nie potrafię jeszcze zrozumieć tego kultu żywotności baterii użytkowników apple, gdzie spadek do 95% to dla niektórych tragedia, a
  • Odpowiedz
a ja na swojej 11tce jeszcze ani razu nie zauważyłem drastycznych zmian w żywotności baterii przez ostatni prawie rok aktualizacji


@Faley: cieszymy się twoim szczęściem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xReapeR: ja na 12 pro nie dociągałem do konca dnia - w ciągu dnia carplay, w pracy calle itp, no i o 21/22 musialem podpinać bo było zero.

Wczoraj od 8:30 rano do 1 w nocy jeszcze miałem 10% po takim mega-intensywnym dniu - więc jesli ktos bral 12 ale byl troche niezadowolony z baterii, jak ja, to 13 pro jest idealna.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Mi na 3 letnim XS pokazuję przy średniej z ostatnich 10 dni - 3 godziny i 10 minut przy kondycji 83%. To przy wymianie na 13 PRO odczuję na pewno sporą różnice :)
  • Odpowiedz
@darkpassionplay: narzekanie narzekaniem, ale przy premierze iPhone 11 w takich testach trzymał 5h. Teraz trzyma 40 minut krócej, a bazowa wersja 13 trzyma prawie 3h dłużej. No ale czas się nie zmienia, tylko stare urządzenia szybciej się rozładowują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz