Wpis z mikrobloga

@retall: Ale czy ja o coś dymię? ręce mi odpadają, skala #!$%@? wybiła żeżuncjometr, #!$%@? nigdy bym się nie spodziewał, że w 2k21 w Polsce dojdzie do sytuacji w której wystarczy na #!$%@? KONFERENCJI PRASOWEJ pokazać skrajną patologię jako dowód dla plebsu by przedłużać stan wyjątkowy? Szkoda że jeszcze nie odkryli sadistica i dział hard, bo tam mogliby pokazywać patologię z dowolnego kraju na tej planecie jako "dowód" i "argument" praktycznie
@retall: Niech pokażą jeszcze #!$%@? filmik na którym islamiści rozjeżdżają jakiegoś typa czołgiem żywcem xD No wurwa czemu nie? xD jak prymitywna propaganda to czemu nie popuścić wszelkich hamulców? Trzeba tylko pamiętać że to jest broń obosieczna i nam się oberwie bo teraz byle kto odpali patologię z programu Sprawa dla Reportera i będzie nas kojarzył z tymi troglodytami i argumentował tym np zakaz wjazdu np do UK dla Polaków xD
@mamajasia12: Jak jesteś za "służbą zdrowia" to weź jakiegoś chorego do domu i go lecz.
Jak jesteś za "emeryturami" to weź jakiegoś starszego i go utrzymuj.
Jak jesteś za "edukacją" to weź jakieś dziecko i go ucz.

Tak. jestem za tym by państwo, drobną część moich niemałych podatków przeznaczało na działanie ośrodków dla uchodźców w których ludzie którzy znaleźli się na terytorium Polski mogli w cywilizowany sposób przejść przez procedurę azylową
Sprawa dla Reportera i będzie nas kojarzył z tymi troglodytami i argumentował tym np zakaz wjazdu np do UK dla Polaków


@NaczelnyWoody: Jedna sprawa same rządy zachodnie czy KE, siedzą dość cicho. Bo wiedzą że ci kolesie to nie jadą do Polski tylko do niemiec. Generalnie nie ma nacisku z KE czy niemiec na Polskę w związku z tą szopką na granicy. dlatego lewactwo było mocno zdziwione stanowiskiem KE i już