Wpis z mikrobloga

Powiem wam mircy, ze jako przywolywacza z 10 letnim stazem - nic mnie tak nie #!$%@?, ja ludzie, ktorzy pisza ff15 w 5 minucie, bo ktos padl dwa razy.
Serio - tyle meczy nie do wygrania udalo sie wyciagnac ( jak i przegrac gierki, gdzie mielismy np 20 killi wiecej w 20 minucie). A i pewnie drugie tyle udaloby sie wygrac, gdyby nie cipki, ktore sie obrazaja i poddaja bo padli 2 razy. To jest najgorszy typ graczy. Nie trolle, nie noobki co nie wiedza ktorym klawiszem sie skacze, ani nie macki15PL.
Jezeli jestes takim typem gracza, ktory spammuje ff15 w 5 minucie - wez to odinstaluj i idz pograc w tibie czy cos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 5
@Boban1992: Potwierdzam. w moim elo to cały czas jest flipowanie.

Dodatkowo dorzuciłbym tu ludzi na adc, którzy mi pingują jak ide na roama po walce 2v2, w której zabiliśmy 1 przeciwnika, a ja jako roamujący support zostawiam adc'ka 1v1.
@lizakoo: nooo to jeszcze da sie przeztc, ale np wczoraj - katarina 0/2 nagle obrazona (#!$%@? wie na co i na kogo xD). Lazila ciagle na side-lane, i padala. To nic, ze ja na topie w miare feedniety, khazix tez mocny - spokojnie bylo do wyciagniecia. Ale nie, po co. Gdyby nie to, ze juz w lolu widzialem wszystko i jestem juz starym dziadem, to moglbym sie #!$%@? :D