Wpis z mikrobloga

@luk04330: To zależy. Plusy takie, że siłowo sie raczej nie urobisz. W zależności od pracy znajdziesz też czas na "nicnierobienie" w trakcie pracy. Oczywiście jeśli myślisz o czymś takim to patrz raczej na zachód, większe pieniądze.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: tera bedziesz jak staplefahrer Klaus #pdk (σ ͜ʖσ)

a tak z ciekawości to będziesz miał tylko polskie zaświadczenie kwalifikacyjne, czy bierzesz również w de/en ?
docelowa robota w polskim #!$%@?? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dibhala: Generalnie to mam już europejskie papiery a teraz sobie musiałem zrobić udt, bo polska to nie europa xDD

Wyjeżdżam na trochę do DE zarobić piniondz a później uciekam do Gdańska mieszkać i pracować w tym właśnie zawodzie, bo lubię pracować na tym urządzenou bardzo xD W gdańsku też dobre pieniądze dają, ale tam muszę mieć coś na start.

Sprawa wygląda tak, zatrudniam się gdzieś blisko, zarabiam pieniądze na wyjazd do
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: czyżbyś wózkowego robił w państwie europejskim, ale nie unijnym, że udet nie chciał uznać kwalifikacji zawodowych regulowanych? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja to się zastanawiam jak w drugą stronę to przepuścić,z UDeTu do TUVu

btw. też mam podobny plan, tylko bez ostatniego punktu (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dibhala: chciałbym zostać w DE tak naprawdę ale jak sobie to wszystko przeliczyłem i podliczyłem to można w tym zawodzie zarobić nawet w PL. Ale zobaczy się jak wyjdzie w praniu. Już w DE byłem ale jedyne miejsce, w którym mógłbym zostać to Monachium. Zajebiste miasto
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: jak zobaczyłem stawki 22-24zyla w okolicznych montażowniach to się nawet nie zastanawiam czy zamierzam tutaj #!$%@?ć w niewolniczym trybie wielo-zmianowym/brygadowym
Jak jeszcze ma do tego dochodzić odpowiedzialność materiałowa to nawet śmiechu warte nie jest xD
  • Odpowiedz