Wpis z mikrobloga

Mirki, jest sprawa. Firma w której ostatnio pracowałem zalega mi z wypłatą i tak się stało, że zostałem praktycznie bez grosza. Nową pracę zaczynam od poniedziałku, ale chciałbym do tego czasu nie umrzeć z głodu. W tygodniu muszę opiekować się chorą ciotką, ale w weekend pojadę chociaż dorobić przy zbiorze jabłek, jednak do tej pory potrzebuję parę zł. Od znajomych coś pożyczyłem, na rodzinę nie mogę za bardzo liczyć,dlatego pytam tutaj. Liczy się dla mnie każdy grosz a wolałbym tutaj od nikogo pożyczać, więc pytam czy ktoś nie byłby zainteresowany kupnem albumu Wojciecha Siudmaka Art Fantastique 5 https://lubimyczytac.pl/ksiazka/204811/siudmak---art-fantastique-5 ? Z tego co widzę album jest trudno dostępny. Stan oceniam jako dobry, jedynie drobne przetarcia na obwolucie, zdjęcia mogę wysłać po południu. Z ciekawostek powiem, że miałem okazję kilka razy spotkać się z panem Siudmakiem a nawet być z nim na obiedzie czy uratować mu życie dostarczając na spotkanie ładowarkę do telefonu, pochodzimy z jednego miasta. Nie wiem na ile go wycenić, rozważę każdą propozycję, bardzo zależy mi na czasie i każdym groszu.
Zapomniałem o tagu #ksiazki, więc dodaję wpis jeszcze raz. Jakby co mam jeszcze 2 książki Clarksona, coś od Pratchetta, Kinga, Kilkanaście kryminałów. To takie bez dedykacji które mogę sprzedać.
#malarstwo #sztuka #siudmak
  • 4