Wpis z mikrobloga

Siemka. Mam dylemat nie wiem co wybrac chcialbym zlozyc sobie jakis komputer ale nie wiem czy sie oplaca bo ceny kart to masakra rowniez zastanawialem sie nad jakims lapkiem do grania i tu ceny tych lapkow w miare przyzwoite sa. Wiec pomozcie mi i wskazcie mi odpowiednia droge #laptopy #gaming
  • 5
@diaxan: do grania bież konsolę - obecnie najlepszy stosunek cena/jakość. Jeśli jesteś napalony na PC to poczekaj chwilę na nową generację Intela lub trochę dłużej na nowego Ryzena. Wtedy wybierzesz nowe albo „stare” w lepszej cenie. Grafiki dużo tańsze nie będą a 40XX to raczej połowa przyszłego roku. Laptopy do gier to pomyłka ;) Sam zmieniłem 2080/9700K na 3080/10900K w Grudniu 2020.
Do konsol nie moge sie przekonac mam xboxa to tylko fifka pykana jest. W laptopach jest lipa ze nie mozna ich modyfikowac mam hp omena teraz ma juz 4 lata i tylko w lola mozna pograc. Wybralem zly moment na to zeby teraz kupowac stacjonarny
@diaxan: primo - teraz bym nie kupował desktopa, czekałbym na next gen (DDR5!), secundo - zapytaj w xkomie o model płyty głównej, zasilacza, dysku, pamięci. Jak ja sprawdzałem rok temu to były to komponenty z niskiej półki, tertio - do grania teraz konsola, poważnie