Wpis z mikrobloga

@nitrovski30000: No jednak jest w gorących ten post xD nawet jakby nie był to bombel się przejmuje i czyta wszystko żeby wiedzieć jak poprawić gale. Wydaje mi się, ze jest taka osoba i nie raz to wynikało z wypowiedzi w trakcie różnych eventow fame
@KochanekAdmina: aha, to skoro uważasz że Kasjo tylko krzyczy debilu #!$%@? to równie dobrze można uznać że Ferrari tylko #!$%@? że jest władcą piekieł, strasznie nie doceniacie Kasjusza i mam wrażenie że zrobicie to dopiero jak już sam #!$%@? z Fame, można go nie lubić, ale że akurat tutaj będzie #!$%@? za robienie dymów to się nie spodziewałem.
@Mordes: robi #!$%@? dymy. Chce tylko sportowych pojedynków a zawodowców żadni zadymiarze. Stypa po prostu jest jak wyzywa w eter ludzi od debilów #!$%@?. Dymy by były gdyby walczył z sidem śle znowu będzie stypa jako main event. To high league dostarcza lepsze walki wieczoru.

Żeby jeszcze skill za tym szedł ale zrobił pas króla i przegrał go w pierwszej możliwej walce xD debil #!$%@? nie sprawdził zasad walki.

Egocentryczny debil
@Mordes: To czemu bierze jakiś pachołków bez skilla dymogymnego kiedy ma całą kolejke zadymiarzy do #!$%@?? Sid, Ferrari, Wiewiór itd.

Gdyby Fame to #!$%@?ło gala by nic nie straciła na jakości, z jego udziałem nie ma żadnych interesujących walk. Niech zawalczy z Ferrarim w MMA zamiast pajacera że tu chce kogoś z UFC a tam z KSW, przecież to #!$%@? pet który nie nadaje się do takich walk.

A nawet jak