Wpis z mikrobloga

Helo! Dawno mnie tu nie było. Dalej siedzę w krypto i przynoszę wam news o projekcie z wysokim potencjałem. Projekt REX - o którego chodzi, nie ma admin keys czyli nie można go "wyłączyć" - więc nie ma mowy o scam. Obecnie generuje ok 14-16% dziennego zysku ze stakingu (możliwe że tak wysoki % utrzymamy do końca roku) Jest to faza akumulacji tokenu więc warto dołączyć zwłaszcza, że to dopiero 99 dzień istnienia projektu. Sami wiecie ile dał zarobić HEX osobom które wbiły na wczesnym początku (z 1k zainwestowanego można było zrobić 3 mln $)!.

Wspomniałem o HEX ponieważ jest trochę podobny z tą różnicą, że tym razem na sieci BSC i z dużo większa ilością możliwości.

Link do naszej telegramowej grupy daje w komentarz - tam się wszystkiego dowiecie!!!!! Zacznijcie od przypiętych wiadomości.

Ogólne:
1. Projekt funkcjonuje w oparciu o 3 tokeny, REX, MREX i TREX.
REX - ogólny token projektu
MREX - daje dodatkowe możliwość dla utworzonych stakingów.

2. REX nie ma admin keys czyli nie można go "wyłączyć" - więc nie ma mowy o scam.

3. REX nie jest kopią HEX, jest nowym kodem o rozszerzonych funkcjach

4. Opłaty za Stake i Unstake na BSC są nieporównywalnie niższe niż na ERC20.

5. Nowa strona i rebranding jest już w drodze!!!!!!

Na screenie moje otwarte stake!

Cheers ! :)
#kryptowaluty #rex
Fiemka - Helo! Dawno mnie tu nie było. Dalej siedzę w krypto i przynoszę wam news o p...

źródło: comment_1632657683p3LaYKqHhahcePPZb75K1N.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
osobom które wbiły na wczesnym początku (z 1k zainwestowanego można było zrobić 3 mln $)!.


@Fiemka: No tak tylko HEX powstał w bessie Bitcoina kiedy za sztukę BTC było 13k pln. A teraz masz 170. To zmienia w #!$%@?.
  • Odpowiedz
Obecnie generuje ok 14-16% dziennego zysku ze stakingu (możliwe że tak wysoki % utrzymamy do końca roku)


@Fiemka:
I 16% wzrost nie utrzyma się do końca roku. Szacuje się że za 90 dni spadnie do 0.5%.
(dzienny spadek 0.14% do 0.2%) Poza tym potrzeba posiadać token trex o wartości $12k, aby mieć takie oprocentowanie. Przy czym można wysłać swoje REX komuś kto go ma i on może zrobić i odesłać stacka
  • Odpowiedz
Po za tym, mówi się że bitek będzie za $100k za niedługo xDD


@Kardig: Ale kto mówi? Jakaś wyrocznia co się nie myli? A co jeśli od teraz będzie szedł tylko w dół. To właśnie zmienia, że kupowanie HEXa było w bearmarkecie a nie w okolicach hossy. Więc OP albo nie wie o czym piszę, albo manipuluje żeby naciągnąć ludzi.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Ale nie mówię, że na pewno będzie szedł w górę. Po prostu co chwila mainstream nakręcał na bitka, że może osiągnąć niesamowite sumy. Jak pisałem, sam jestem sceptyczny i by mni 60k zadowoliło

Co do REXa, to sam projekt wygląda na w miarę legitny, sam w nim siedzę, jeszcze przed tym jak Fiemka wszedł.

@masterix: Nie przeczę, że tak nie robi xD, ale w tym przypadku, to on został
  • Odpowiedz
Przy czym można wysłać swoje REX komuś kto go ma i on może zrobić i odesłać stacka (wysyłanie umożlimia mrex).


@Kardig: rozwiniesz? Zaznaczam, źe jestem laikiem.
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: odkąd pamiętam, media mówią o bitcoinie bez przerwy. Zresztą jak przedwoczoraj media trąbiły, że Chiny likwidują krypto, to pierwszy raz w życiu zainwestowałem i kupiłem - narazie nie żałuję :D
  • Odpowiedz