Wpis z mikrobloga

@kartofel322: Jedna z najlepszych imprez w moim życiu jak wymieszalem emkę z amfa i 3 godziny tańczyłem a Westbam był na djce i za każdym na razem jak na mnie spoglądał to był uśmiechnięty, bo nawet jak parkiet był pustawy momentami to ja tam odpiwrdalalem dzikie tańce. Polecam.
@FailedArtist hmmm powiedz mi gdzie tam był parkiet?? Bo scena główna była pod aniołem a przeszedłem od bramy brandenburskiej do kolumny zwycięstwa(aniołek) do router Platz i parkietu tam nie było. Świetna impreza najlepsza na jakiej byłem i w dodatku ostatnia :) jeszcze balet w Belgii mam na mapie ale tam już za dużo prochów wszędzie.
@Fushnikov: to nie było na love parade tylko był w klubie w pewnej miejscowości we wschodnich Niemczech, źle sformułowałem xD chodziło mi o to że on był główną atrakcją na jednej z najlepszych imprez w moim życiu, a nie że byłem na tej konkretnej
@Dziglipaf bo love parede przeszedł do lamusa przez kilka lat. Impreza zapomniana dla wielu legendarna i jedyna. Większość ludzi po powrocie nie wierzyło w moc imprezy i jakoś utwór był i znikł. Dla mnie niestety to jedyna parada na której byłem więc ten utwór jest najbliżej mego serca :)