Wpis z mikrobloga

dlaczego wy zawsze reagujecie na takie wrzuty jak prawackie pieski Pawłowa i wrzucacie coś o lewicy? xDDD

Tak wiem... Jestem LEWAG i OP też LEWAG i każdy kto polajkuje to też LEWAG.


@officer_K: przykład pierwszy lepszy z wierzchu dosłownie, a szkalowanie lewicy to w sumie obowiązek patriotyczny

  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ja też jadę po pis ale jadę też po wyznaniowych zamordystach i gospodarczych fantastach z konfederacji, do tego nie mam nic do homoseksualistów i nigdy nie poparłem lewicy ale zdaniem prawaków z tego portalu jestem "skrajnym, tęczowym LEWAGIEM" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ja też jadę po pis ale jadę też po wyznaniowych zamordystach i gospodarczych fantastach z konfederacji, do tego nie mam nic do homoseksualistów i nigdy nie poparłem lewicy ale zdaniem prawaków z tego portalu jestem "skrajnym, tęczowym LEWAGIEM" ¯_(ツ)


@officer_K: a ja jadę po każdym, w sumie po konfie najmniej, tobie się nie podobają wyznaniowi zamordyści a mi tacy co zaglądają mi na talerze oraz też chcą mówić jak
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: dlaczego wy zawsze reagujecie na takie wrzuty jak prawackie pieski Pawłowa i wrzucacie coś o lewicy?


@officer_K: dziękuję za to pytanie, bo ono jest ważne. O działalności Lewicy należy przypominać z patriotycznego obowiązku.
  • Odpowiedz
@bastek66: Roznica jest taka że Kowalski zasłynął z bycia dzbanem już po opuszczeniu Platformy, za to Godek i Socha trafiły na listy Konfy jako osoby doskonale znane że swoich szurskich odpałów.
  • Odpowiedz