Wpis z mikrobloga

Taki bałagan często świadczy o determinacji i skupieniu na zakończeniu zadania. Wbrew pozorom często towarzyszy ludziom którym zależy na ukończeniu zadania jak najszybciej. Takie twórcze po trupach do celu.
  • Odpowiedz
  • 0
@suqmadiq2ama owszem dlatego nie hejtuje go ani nic w tym stylu. Chodzi mi o to że niektóre urządzenia są zbyt skomplikowane i ich budowa samodzielnie to wysoki koszt. Napisałem że arduino się do tego nie nadaje bo praca z dźwiękiem jest dość wymagająca i do tego trzeba użyć bardziej wyspecjalizowanych układów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Euphor ja to pochwalam. Po prostu budując coś chce się uzyskać jak największą funkcjonalność danego urządzenia. W tym przypadku arduino nie nadaje się do tego typu pracy ponieważ obróbka dźwięku jest dość wymagająca. Była to rada ode mnie a nie jakiś hejt. Życzę mu dużo siły do kolejnych projektów
  • Odpowiedz
  • 2
@m4g33k: Kto wie, on ma 100 pomyslow w glowie na godzine, to jeszcze sie moze zmienic kilka razy :-)
@geszue: chyba nie ma :)
@Megawonsz_dziewienc: na moje oko to wszystko działa :) sa sample, loopy, oba decki dzialaja na poszczególnych kanalach(dotykowe i obrotowe sa), predkosc da sie regulować plynnie. Po spiecii z kompem masz podglad na tracki na monitorze (spektrum dzwieku widac, wiec latwiej oszacowac gdzie jest np pauza
  • Odpowiedz
@sz3ix: Jaka obróbka dźwięku? Konsole tego typu to są "klawiatury" MIDI, cały processing dźwięku robi software na kompie. Arduino jak najbardziej się tu nadaje.
  • Odpowiedz
@Euphor: To może przekonaj młodego aby dołączył do wykopu i opisał tu proces budowania swoich projektów. Jest tu sporo majsterkowiczów i z pewnością się tu odnajdzie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
: Problem polega na tym, że wstawiłeś to w sobotę wieczorem gdzie 80% mirków jest pijanych a 100% z tych osiemdziesięciu ma na tyle smutne życie, że w sobotę wieczór siedzą przy komputerze zamiast się integrować z ludźmi i denerwuje ich to, że ktoś ma weselsze życie i większe ambicje niż oni. Ja miałem się integrować jak normalny człowiek, ale wynikły pewne okoliczności i patrzę na tych smutnych ludzi na wykopie w
  • Odpowiedz
@Euphor: Nie szkaluje ale 18 lat to dorosła osoba już.

Tak czy siak brawo dla niego ze się stara i coś tworzy a nie siedzi na insta czy konsoli.

Plusik leci
  • Odpowiedz