Wpis z mikrobloga

  • 1
Akurat arduino średnio się do tego celu nadaje. Nie mówię że to słaby projekt itp ale budując coś warto pomyśleć nad tym czy nie lepiej kupić gotowy produkt który działa
  • Odpowiedz
  • 9
@sz3ix: chlopak ma raptem 18 lat i eksperymentuje, bo to kocha :) Mogl kupic najdrozsza konsole na rynku, bo akurat na brak $$ nie narzeka, ale wlasnie cala frajda jest w budowaniu czegos takiego od zera i do tego czegos co w zasadzie ma takie same funkcje :) chlopak buduje, montuje, spawa, reperuje etc totalnie wszystko
  • Odpowiedz
@Euphor: Konsola fajna, ale na większy podziw zasługuje fakt, że ktoś potrafi w ogóle funkcjonować mając dookoła taki #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pół minuty bym tam nie usiedział
  • Odpowiedz
  • 0
@Hellvis: To ja reszty pokoju + balkonu nie bede Ci pokazywać :D tak, jest taki artystyczny #!$%@?, ale jakos chlopak sie odnajduje :) btw: w szafie gdzie ludzie by trzymali jakieś koszulki stoi… spawarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Euphor: No cóż, niektórzy tak lubią ;) Dla mnie to nie do pomyślenia, jak mam na blacie trzy zbędne przedmioty to już mi jakoś niewygodnie i nic nie jestem w stanie zrobić dopóki tego nie ogarnę, albo przynajmniej jakoś równo nie ułożę. Ale to już chyba skrzywienie w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Hellvis: Tez mi sie ciezko czasem pracuje jak mam za duzo na biurku, ale ludzie sa rozni jak mowisz :) on akurat musi miec wszystko pod reka :D

@PanNocebo: Ciezko mi powiedziec, wiesz zbudowal te konsole, wszystko dziala (dzis akurat mial urodziny i sobie miksowalismy jakieś tracki :-) ) i chyba kolejne projekty w planach (na lozku czeka na niego do złożenia kamera :-))
  • Odpowiedz
@sz3ix nie zawsze jest to przyjazne dla budżetu, oraz zrobienie czegoś takiego prawdopodobnie było bardziej interesujące dla niego niż samo używanie. I tak jak to jest jakiś np początkujący z djką to takie coś będzie lepsze niż myszka na kompie.
  • Odpowiedz
@przeczki: ostatnio zacząłem się uczyć elektroniki i powiem ci, że zaczynam rozumieć skąd się wziął ten hejt w tym poście xd faktycznie Arduino w epapierosie to trochę z dupy

Inna sprawa, że ja do gaszenia lampki zaprzęgłem całe Raspberry xD nie lubię surowej elektroniki
  • Odpowiedz
@Euphor: Problem polega na tym, że wstawiłeś to w sobotę wieczorem gdzie 80% mirków jest pijanych a 100% z tych osiemdziesięciu ma na tyle smutne życie, że w sobotę wieczór siedzą przy komputerze zamiast się integrować z ludźmi i denerwuje ich to, że ktoś ma weselsze życie i większe ambicje niż oni. Ja miałem się integrować jak normalny człowiek, ale wynikły pewne okoliczności i patrzę na tych smutnych ludzi na
  • Odpowiedz