Wpis z mikrobloga

@RZM_4 on umie sie bronic i manipulowac. Mowil ze udostepnil serwery i zaplacili mu za promocje a nie mial nic wspolnego z wlascicielami strony. A jak bylo naprawdę nie wie nikt.
@quaz2020: Dziwne, że Nitro o tym nie wspomniał wcześniej, tylko po tym, jak szambo wypłynęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze sposób nagrywania tych odcinków: niemała ilość wygranych na niskich %, wyimaginowany wróg Sobieski, #!$%@?, odkuwanie się - aż śmierdzi ustawką, która miała na celu zachęcić bachory do gry i wtapiania pieniędzy. Procenty na wygraną zapewne były ustawiane na potrzeby odcinków, tym bardziej, że w tych czasach było
@chadowyprawik alez jak najbardziej sie z Toba zgadzam od poczatku do konca i tez uwazam ze to pompateam za tym stała ale po prostu to stara drama i nie ma dowodów na niego procz zgodnego adresu email a on znowu sie wyprze wszystkiego
@Archeros: Dlatego napisałem "podobno" już na samym początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za rękę nikt go nie złapał, jednak samą dedukcją można dojść do tego, że coś tu raczej było nie tak: Sobieski zjawiający się głównie tylko na potrzeby odcinka; o tym to sam się przekonałem, bo w przeszłości wchodziłem na csbetgo i nie przypominam sobie, żebym go widział (nietrudno się domyśleć, że tym kontem sterował ktoś