Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #mdma #kiciochpyta

Czy jakiś doświadczony miras może mi powiedzieć czy po krysztale można się źle czuć psychicznie? Nie chodzi mi dzień po czy dwa dni po, ale podczas samej fazy, czy można złapać krzywą fazę/zjazd?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bohomazy: Hmm no sporo może być przykładów, dam ci kilka
1. No po pierwsze to jak jest nieogar, a szczególnie jak na takim nieogarze musisz coś zrobić, dużo bym mógł napisać historii swoich przykładowo
2. Moment kiedy zaczynają się poważne trzaski, niektorzy umieją się potyrać porządnie
3. Mocne bicie serca, niektórzy wpadają w panikę co tylko pogarsza sprawe
4. Po prostu jest dla kogoś za mocno, ale tak naprawdę to nie ma że za mocno
5.
  • Odpowiedz
@bohomazy: można jeszcze jak, wkręcić coś sobie, złapać schize najczęściej gdy się słyszy jak bije serducho lub zawiesić się nad jakąś czynnością
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bohomazy @grzmiel_psycho: ciężko jest mi sobie wyobrazić jak można się źle czuć będąc pod wpływem mdma jeśli się nie ma żadnych poważnych problemów/chorób psychicznych. Wręcz zaryzykuję stwierdzenie, że jeżeli ktoś źle się czuje/ma bad tripa po dawce mdma, która mieści się w granicach zdrowego rozsądku to prawdopodobnie to co zjadł to wcale nie było mdma i tu bym szukał przyczyny.
  • Odpowiedz
@bohomazy: @grzmiel_psycho: szczerze to przyłączam się do @kukurydziany mi też ciężko sobie wyobrazić krzywą fazę na emce branej w rozsądnych ilościach (100-150mg na całą sesje). Sam próbowałem dwa razy, próbowała moja żona i za każdym razem przeżywaliśmy coś niesamowitego. Jedyne co potrafię sobie wyobrazić to jeśli zje ją ktoś z problemami zdrowotnymi albo w złym stanie psychicznym, no ale w takim wypadku każda używka może zaszkodzić.

Oczywiście
  • Odpowiedz