Wpis z mikrobloga

@Dziarskiluj bardzo mi przykro. Zwierzątka żyją zbyt krótko. Ja też mam kitka i codziennie jej mówię, że ją kocham choć wiem że ona mnie nie rozumie i pewnie ze jestem wariatką ale po prostu cieszę się że ją mam ;) trzymaj się! Z czasem będzie lepiej
@Samulem: Bracia, ale z innej matki. Ja to samo musiałem zrobić, współczuje ci, bo sam wiem co dzisiaj przechodzę, ciężko na to wszystko sie patrzyło, mój kitku już nie miał siły nawet chodzić, szedł kawałek i się kładł. Będą sobie razem już teraz biegać.
@Dziarskiluj: trzymaj się miras, będzie dobrze - mruczek już nie cierpi, jest szczęśliwy po drugiej stronie tęczowego mostu. Pomyśl o tym ile ciepła czy wszystkiego dobrego mu w życiu dałeś - byłeś z pewnością dobrym właścicielem ʕʔ.
Sam w tym tygodniu pożegnałem swoją kicię, osiem lat miała - niewydolne nerki ją zabrały zdecydowanie za szybko...
@Dziarskiluj: Ja już byłem w sumie na to przygotowany bo od jakiegoś czasu chorował wiec na spokojnie to przyjąłem. Poza tym 16 lat to sporo jak na kota wiec czułem ze koniec moze być blisko