Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z ubezpieczaniem telefonu w naszym kraju? PZU iSpot Care już dla mnie odpada, bo nie kupiłem telefonu w iSpot. Inne opcje jakie znalazłem to Warta Smart Pakiet, SimpleSurance albo ubezpieczenie telefonu w Revolucie. Telefon to iPhone, więc zastanawia mnie jedna rzecz. W każdym z tych ubezpieczeń telefon należy odesłać do ubezpieczyciela, który postara się dokonać naprawy. Tylko, że skoro jest to telefon Apple, a ubezpieczyciel nie jest autoryzowanym serwisem to przykładowo w przypadku uszkodzenia wyświetlacza nie zostanie on wymieniony na oryginalny, bo takie można dostać tylko w autoryzowanych serwisach. Może korzystał ktoś z takiego ubezpieczenia i powie jak to się odbywa? Nie ukrywam, że w przypadku szkody chciałbym, żeby telefon był złożony na oryginalnych częściach

#iphone #smartfon #ubezpieczenia
  • 7
Wydaje mi się, że byłbym w stanie wykupić Apple Care + w UK, które rozwiązuje moje wszystkie wątpliwości. Zapytałem jeden z autoryzowanych serwisów w Polsce czy mógłbym skorzystać z tego ubezpieczenia w Polsce. Jak tylko dostanę odpowiedź to dam tutaj znać
@pkrr @Jarel @fluga @Maks_S @Oastry @bukiet Skontaktowałem się z infolinią Apple. Dowiedziałem się, że jeśli miałbym wykupioną usługę Apple Care + to mógłbym skorzystać z niej w Polsce, ale byłaby to tylko dobra wola serwisu, ponieważ mogą to zrobić ale nie muszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konsultant wymienił jakiś serwis w Warszawie, który takich napraw się podejmuje, ale nie do końca usłyszałem jego nazwę.