Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Usłyszałem w tamtym tygodniu ciekawą historię od bliskiego znajomego, myślałem że wieść po mirko rozeszła się już dawno, a jednak nie.
Policja w Zamościu wytypowała ponad 800 osób jako podejrzanych w sprawie podpalenia tej budy XD Znajomy był właśnie w tej sprawie poszukiwany, przyjechali we czterech, w cywilnych ubraniach do jego matki bo tam jest zameldowany.
Najlepsze jest to, że ten mój znajomy nie jest nawet podobny posturą do tego gościa. Polska Policja przechodzi samych siebie.

#koronawirus #zamosc #policja #csi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614de55d9ce06a000a9303b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @tomek77a: to akurat niemożliwe w tym wypadku, nie ma takiej możliwości żeby wtedy jego telefon logował się w ogóle w okolicach Zamościa
@taktoto: to wiadomo, najbardziej śmieszy mnie to jakie siły zaangażowali. 4 osoby do jednego gościa. Żeby to był bandzior, który kogoś zaatakował nożem to ja rozumiem.
@sberatel: dlatego strach pomyśleć co będzie jak w tej grupie 800 osób nie znajdą tego złoczyńcy ( ͡°
  • Odpowiedz