Wpis z mikrobloga

Sorry za spam takimi ofertami tutaj, ale niestety nie jest łatwo znaleźć odpowiednią osobę.

Mianowicie poszukuję Blockchain developera ze znajomością języka Rust.

Zarobki, na jakie możesz liczyć to 12 - 20 tysięcy zł netto B2B.

Praca zdalna.

Projekt, to gra przeglądarkowa na zasadzie Play to Earn.

Projekt dopiero powstaje, więc będziesz jego częścią od samego początku tworząc całe środowisko programistyczne stricte pod siebie :)

Jeśli jesteś znudzony aktualną pracą, to może być coś dla Ciebie.

Oprócz wynagrodzenia dostaniesz duże ilości tokenów gry, które początkowo będą warte okrągłe 0 zł, jednak w ramach rozwoju gry ich cena będzie wzrastać (dla przykładu 1 token AXS gry Axie Infinity kosztuje aktualnie około $70).

Jeśli masz jakiegoś znajomego, który mógłby zainteresowany - również daj znać. Wynagrodzę Ci to finansowo.

Jeśli jesteś zainteresowany lub znasz kogoś, kto mógłby być zainteresowany - pisz priv.

P.S. Nie chcę, żebyście hejtowali ten post mówiąc, że Wykop zamienia się w tablicę ogłoszeń. Sam nie chciałbym do tego dopuścić. Po prostu w tym aspekcie jest tak mało rąk do pracy, że woła to o pomstę do nieba.

Jeśli chcecie dużo zarabiać, to uczcie się Rusta i/lub blockchain developmentu, np. języka Solidity.

Zapotrzebowanie rośnie z dnia na dzień, a nie ma komu robić.

#programista15k #programowanie #rust #bitcoin #kryptowaluty
  • 63
@Zyggy: Temat całkiem ciekawy. Nie wydaje mi się, że jest za co Ciebie hejtować, wykop to forum społecznościowe jak każde inne. Inna sprawa, że tagów nie umiesz dobrze używać. I nie dość, że sobie zasięgu utniesz, to w sumie 95% tagu bitcoin #!$%@? obchodzi taka informacja łącznie ze mną. Bo z programowania i matematyki jestem tak zdolny, że do sklepu z kalkulatorem muszę chodzić, żeby czegoś nie #!$%@?ć.
@cryptonews_win: Dobrze, dokształce się Panie profesorze. Czy sprzedaje Pan jakiś egzamin dotyczący kompetencji pisania komentarzy w Internecie? A może jakiś kurs programowania krypto? Tez bym chciał zarabiać 400 zł za gdzinę. Czy to już nie dla mnie? Czy do końca życia będę roznosił paczki po magazynie?