Wpis z mikrobloga

Ta apka jest popieprzona, procedura żeby zapłacić w apce:

- odblokowujesz telefon paluchem lub mordą

- włączasz apkę, skanujesz zdjęcie i płacisz- odcisk palca lub skan mordy

- przekierowuje cię na stronę banku, logujesz się używając hasła

- zatwierdzać płatność, którą potwierdzasz kodem z sms xD

Na #!$%@? tylne zabezpieczeń?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Place apka, nie widzę żeby to robiło na kimś specjalne wrażenie. Inaczej było jak weszla najpierw apka dla przedsiębiorców - mflota, a nie było jeszcze tej konsumenckiej orlen pay. Wtedy dziadki nawet za mną krzyczały, że złodziej :D a czasem wycofywali pod inny instrubutor #pdk :D
  • Odpowiedz
L.Clerc bo mam różnie dobrych 30 gr na litrze gazu, a benzyna podobnie


@porterhouse: Tak samo jest z Auchan. Chociaż mam zniżkę na Orlenie w Biznes Tank, to i tak Auchan ze swoją regularną ceną wychodzi na plus. Zawsze. Chociaż przyznam szczerze, że czasem jest to max 2-3gr w porównaniu z rabatem.

L.Clerc w Katowicach ma chyba nawet lepsze ceny, niż Auchan.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony34: kumple tam nie leją bo "paliwo chrzczone", #!$%@? prawda. Te markety mają takie ceny dlatego by zachęcić ludzi do robienia zakupów. Ktoś jedzie zalać auto i cyk, kupię kilo zimiokow na obiad

Ile razy ja jadę "tylko" na stację, a nagle z różowa pyk do galerii, pyk do L.Clerc
  • Odpowiedz
kumple tam nie leją bo "paliwo chrzczone", #!$%@? prawda


@porterhouse: Tankuje na marketowych stacjach od 13-14 lat. Smieszą mnie zawsze takie teksty :D To są typowe kompleksy, bo ktoś go może zobaczyć, że tam tankuje.

Te markety mają takie ceny dlatego by zachęcić ludzi do robienia zakupów. Ktoś jedzie zalać auto i cyk, kupię kilo zimiokow na
  • Odpowiedz
  • 1
@Uqes i dobrze, niech ten kraj upadnie, podobnie robię widząc w sklepach produkty z napisem "produkt polski" - omijam i wybieram co innego
  • Odpowiedz