Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kalboy92: a, to OK. Ja mam wszystkie karty bo właściwie tankuję tam, gdzie mam okazję albo nie mam wyboru. C---a mi te punkty dają. Na każdej stacji.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Tankując na innych stacjach wyprowadza się pieniądze za granicę, a jak Orlen będzie do tyłu to pisiaki dorzucą obsrajtkowi z naszych podatków.


@Uqes: mimo wszystko ciężko się patrzy na to że ja muszę płacić więcej żeby ten pajac żarł ośmiorniczki i kupował kolejne dworki za ułamek wartości.
A jak Orlen i podobne zbankrutują to może zapali się lampka że nie wszędzie można wpychać swoich bez żadnych kompetencji.
  • Odpowiedz
@Uqes: nie no lepiej niech Holender czy Anglik buduje sobie domy ale nigdy pisowiec.
Ciekawe ilu takich walczących o wolną Polskę specjalnie nadkłada drogi byle im nie dać zarobić.

@japycz: gdyby jeszcze inne stacje (sieciowe zagraniczne) miały taniej. Tu w zachodniopomorskim jest zupelnie porownywalnie cenowo i paliwo tez to samo (oprocz v powerow) także tylko trzeba wybrac czy dajesz Obajtkowi żeby wydawał Twoją kasę wspierajac innych polskich przedsiębiorcow
  • Odpowiedz
@jmuhha: kur raz tak zapłaciłem pobrało kase z konta i po jakimś czasie zwróciło. Oczywiście zostałem oskarżony o kradzież paliwa - policja ustalanie danych osobowych. Cuda na kiju. Generalnie w cholerę czasu straciłem aby sprawę odkręcić. Pierę apkę orlenu i od tamtego czsu tam nie tankuje.
  • Odpowiedz
Apka trzęsie się w posadach. Po zatankowaniu trzeba poczekać od 5 do 10 sekund bo jest lag pomiędzy sterownikiem dystrybutora a systemem kasowym. Dopiero po tym można skanować.

To że apka czasem fałszywie przepuszcza transakcje to sytuacje nam (pracownikom) znane. Winny jest bodajże serwer ale i tego nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@jmuhha: dla mnie niedawno było szokiem że można zbliżeniowo zapłacić, podchodzisz przykładasz kartę stoisz mniej niż minutę i wchodzi następny petent. Aplikacje zdają mi się podejrzane i zawsze jak gdzieś ktoś ogłasza żeby płacić przez naszą aplikację to omijam.
  • Odpowiedz