Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: ale nie wyglada to estetycznie. Do tego pomaranczowa tapeta na twarzy na pewno nie pomaga. Jej cialo tez nie jest zadbane więc mam podejrzenie ze po prostu nie zyje zdrowo. Jak na 20latke to nie jest fajne. Obwisle cialo, spuchnieta twarz, krosty. To juz duzo mowi o czlowieku
@BaBo: patrzysz na to bardzo powierzchownie. Wierz mi ze osoby z trądzikiem łapią się wszystkiego żeby sobie pomoc. Może właśnie przed programem zaczęła brać hormony żeby sobie pomoc i przez to tak napuchla? Ciężko powiedzieć ale to wcale nie jest tak ze to jest taki czysty związek ze ktoś nie dba o siebie i ma takie problemy z cery, na ogól jest dokładnie odwrotnie i pewnie stres ze twarz złe wyglada
@BaBo: dla mnie mniej estetyczna jest 23letnia wiki ze sztucznymi cyckami, nienaturalną twarzą po zagiegach, zrobionymi ustami, które nie pozwlają zamknać ust i widać ślinę jak gada. już nie mówiąc o tym ciele. to dobrze, ze oni nie pkazują tylko takich lasek. pseudo zdrowe, pseudo sexi, pseudo " dbanie o siebie", wg mnie.
oha ma problem z trądzikiem i nieumięśniony brzuch jak większość ludzi, bo te mrzonki o "idealnym ciele" to
@BaBo: mój post też jest o nowej. po prostu myslę, że krytyka, która na nią spadła wynika też po części z powrównań do takich dziewczyn jak wiki. a to jest normalna laska, która ma po prosu trądzik, który może być masakrycznym problemem, mimo bardzo dużej pracy by o to dbać.
@Lolek1011: masz racje, sam mialem ten problem przez 10 lat ale ostatecznie wystarczyla 4 miesięczna kuracja magicznym lekiem izotek :) nie wiem ile czasu mija od castingu do wyjazdu, ja starałabym sie to zalatwic wiedząc, ze bede w tv
@soltino12: ale to nie jest czasem taki lek że po nim nie można na słońce się wystawiac podobnie jak po sterydach bo mogą zrobić się plamy? Nie no ja też bym próbowała pewnie wszystkiego przed występem w tv, ogarnac twarz i schudnac no ale wiem że to nie zawsze jest takie hop siup jeśli chodzi trądzik jak autor posta napisal
@matsumo: Dla mnie żadna z nich nie jest atrakcyjna. Wiktoria ma skopane usta i piersi i staro wyglądająca twarz, a jej sylwetka to dla mnie przesada w drugą stronę. Natomiast ciało Ohy jest zdecydowanie zaniedbane, w takim sensie, że widać, że w ogóle się nie rusza, ma samą skórę i tłuszcz, trochę jak skinny fat Kornelia z poprzedniej edycji, która nawet nie umiała wykonać przysiadu. Nie każdy musi być fit świrkiem,
@BaBo #!$%@? lepiej że w programie jest ktoś wygląda normalnie, bo póki co to w tym programie nie było jeszcze żadnego faceta z minimalnym bebzonem XD jak chcecie oglądać idealnych ludzi to włączcie insta. Serio wolałem programy typu Bar czy dwa światy albo stary big Brother bo tam to przynajmniej byli normalni prości ludzie, a nie typki mające parcie na szkło i followy na insta, i koniecznie każdy musi być wysportowany. a
@korni007: a tu sie akurat zgadzam. Myslisz ze po co ta nowa poszla do tv, wiadomo ze po follow i po reklamy banana sruti. Ale swoja droga bedzie zajebiscie smiesznie jak zacznie reklamować skin good czy co tam te instagirl reklamują a pryszcze na ryju dalej będą xD