Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejo Mirasy! Piszę, ponieważ mam do Was pytanie dotyczące pracy w #poznan
Właśnie w tym tygodniu obroniłam magistra z zarządzania projektami o specjalizacji Junior Project Manager.
Rozważam przeprowadzkę do Poznania i zastanawiam się, czy jest szansa znaleźć tam jakiś staż, bądź pracę po tym kierunku? Interesuję się również analityką biznesową i kolejne studia, które planuję to zarządzanie danymi i analityki Big Data. Może znacie kogoś, kto poszukuje stażystki?
Wiem, że wykop to miejsce pełne programistów, którzy mają na kontach po 5 zer, ale proszę bez obelg, że to gunwostudia, bo nie o to pytam.
Za wszelkie odpowiedzi dziękuję :)
#poznan #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614cb3fd9ce06a000a93025c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że jest szansa, ale nie ograniczaj się na staż tylko w swojej specjalizacji. Staż to staż możesz iść gdziekolwiek. Tu masz na przykład 2 oferty z Enei - staż w rachubie płac lub kadrach. Od razu powiem, że chociaż nie wiem dokładnie co tam się robi na takim stażu to warto uderzać, szczególnie chyba na to pierwsze stanowisko (wydaje się ciekawsze no ale co komu pasuje). Jeżeli chodzi