Wpis z mikrobloga

@Whiskeyjack29: jak sie sporo w pracy robi to wystraczy, zresztą co ja mam w domu robić? resta klepać na 0 użytkowników? Czasem jakiś projekt napiszę czy coś ptoestuje ale to ni #!$%@? w kontekście samorozwoju, ot np pomogę z botem na discorda grupy znajomych czy inne gie gdzie napiszę jakiś gówno kod byle poprawnie memy wysyłało.
W pracy większe szansę na rozwój a jak nie ma żadnego to się zmienia pracę.
@jaca_66: około 2h codziennie po pracy, ale mało wydajnie mi to wychodzi bo w tle wykop xD

wliczam w to naukę języków obcych 30 minut, 30 minut oglądania udemy i 30 minut czytania jakieś książki + może czas na zabawę w języku programowania, który poznaję

jestem średniakiem, a widzę, że niektóre osoby wyróżniają się wymiatając wiedzą, na przykład wiedzą jak linux działa pod spodem itp.

niestety na własne projekty nie mam
@Whiskeyjack29 jak nie masz dobrego pomysłu to co masz robić po robocie? Na pewnym poziomie cokolwiek nowego dostaniesz to rozkminiasz w parę godzin. Branża jest tak szeroka że i tak wszystkiego się nie nauczysz. Trzeba mieć życie po pracy.
@jaca_66:

Nie chce mi się uczyć w tradycyjny sposób - robię to pisząc sobie programy i dodatki, których nie mogę normalnie znaleźć w normalny sposób. Używam przy tym najnowszych technologii i staram się je pisać zgodnie z najlepszymi standardami z książek kucharskich #pdk.

W ten sposób zrobiłem sobie np. mega wygodne narzędzie do agregowania i przeglądania wartościowych materiałów ślizganych z reddita (przy okazji odkryłem niby oczywistą rzecz: że człowiek chętniej
@peoplearestrange: mogę tylko napisać co dla mnie jest ciekawsze.
A więc sport: bieganie, siłownia, pływanie, rower, czasem coś w domu. Spacery wśród natury: w parku, w lesie, nad jeziorem, ale też na mieście. Spanie - piszę serio, jak dużo ćwiczysz to sen zajmuje dużo więcej czasu i traktuję go jako przyjemność i obowiązek na raz :D Gotowanie i jedzenie, wyjścia do restauracji. Sztuka: teatry, muzea, koncerty, wystawy. Nauka języków obcych. Czytanie