Wpis z mikrobloga

@deyna123: od razu zaznaczę, ze pewnie mi nikt nie uwierzy. Nie znam jej osobiscie ale mieszkala w miescie obok - Suwałki, czym się chyba nie chwaliła :D. Były to czasy gimnazjalno-licealne, czyli jak napisałem kilka dobrych lat temu. Nie znam duzo szczegółów ale z tego co mi się wydaje to zaczęła podbijac do chlopaka mojej znajomej i owy pan chyba uległ bo kilka razy widziałem ich razem. Nie było to chyba
@deyna123: Jak widzę (ewentualnie czasem słyszę, ale wolę jak dodaje napisy bo wtedy przynajmniej nie muszę jej słuchać i maniery z jaką to wypowiada xd) to jej "WELL...", i tą jej minę jak srający kot na pustyni, to już nie mogę, palec sam mi zmierza na "unfollow"... Ale dzielnie zaciskam zęby żeby móc mieć bękę razem z wykopkami <3
@HarleyQuinn: "launokardel". Ale od czasu dużej krytyki, która zaczęła na nią spadać, już nie akceptuje obserwujących. Ona tłumaczy to tym, że "ma za dużo próśb i nie chce jej się tyle klikać" :P
@soltino12: Nie chwaliła się tym że jest z Suwałk ale na relacjach trafiłam na moment w którym komentowała wejście Mateusza że ona zna ten typ, często na niego trafia w Warszawie i na niej nie robi wrażenia, że może na jakiejś dziewczynie Jarosławia czy Jarosławca, ale to z mniejszych miejscowości raczej (i tu się zaczęła dyskusja z Miłoszem i jakąś trzecią osobą które z wymienionych miast leży nad morzem). Generalnie wydźwięk
@Opportunist: ciezko sie nie zesrać jak #!$%@? niczym zakonnica a sama święta nie jest. Nie wiem jakos razi mnie ta hipokryzja xD ale moze ona mysli ze dzieki temu przyciagnie followersow, niech probuje :D
@deyna123: Ona pisałem już myśli jak Doda mówi cokolwiek aby o niej mówiono na tym głównie opiera się bycie znanym/sławnym/influencerem/celebrytą musza o tobie mówić a wy widzę w głowie ja macie cały czas jak te baby spod kościoła co przez tydzień przezywają ze jakaś przyszła w krótkiej spódnicy no właściwie robicie to samo co ona xD