Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Najlepsze gry na PS4? Największy nacisk kładę na wciągającą fabułę. RDR2, TLoU2, GTA V (xD) ograne, Uncharted też. Myślałem nad trylogią Mafii, Spidermanem, może też Death Stranding. Horizon jakoś mnie nie porwał, GoW też. Bloodborne i inne sieczki zupełnie mnie nie interesują. Co do Ghost of Tsushima, jakoś średnio trafia do mnie ten japoński klimat, ale sam już nie wiem, bo nie grałem. Nowsze części Far Cry i Assassin's Creed pozostawię bez komentarza (w sumie może jakieś starsze są ok, takie Syndicate np.?). A może Watch Dogs, Cyberpunk? XD myślałem też nad Wieśkiem 3, ale średnio kręcą mnie fantasy RPG, poziomy postaci, paski życia nad głowami przeciwników xD.
Wiem, że było nie raz, ale może ktoś rzuci jakąś fajną propozycją. Nie raz odpalisz coś z nudów i okaże się super pozycją.
#gry #playstation #ps4
  • 13
  • Odpowiedz
Największy nacisk kładę na wciągającą fabułę.


@LeslieDancer: daj szanse temu wieśkowi, nawet jak nienawidzisz średniowiecznego fantasy, to fabularnie najmocniej stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LeslieDancer:
Mafia brzmi spoko, zwłaszcza pierwsze dwie części są fajne, trójka już średnia.
Watch Dogsy to już wgl sobie odpuść, nie podoba Ci sie Assassyn czy Far Cry to nie bierz sie za najgorszą serie tego samego producenta.
Jak lubisz motyw zombiaków to Dying Light jest ciekawe, albo Days Gone. A w klimacie horroru Until Dawn albo RE7 mają fajne historie.

Obczaić jeszcze możesz Detroit Become Human, w sumie to bardziej
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: Nie bierz się przypadkiem za Automatę, wynudziłem się przy tej grze jak mops. Jeśli liczy się dla ciebie fabuła, a nie grałeś w pierwszą i drugą mafię, to co robisz na wykopie zamiast grać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzuć też okiem na Plague Tale, TLoU1, Days Gone, pozostałe części Uncharted
  • Odpowiedz