Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem lvl30, prawiczex of course, który nigdy za rękę. Matka mówi mi, że powinność mam, żeby pannę jakąś zapoznać w celu wiadomym to jest małżeński związek i pożycie wspólne. Obiekcje w mej głowie się pojawiają, gdyż świadom jestem iż ma pozycja na matrymonialnym rynku znikomą się zdaje. Gdy abiturientem byłem mądrze nie wybrałem, więc na gównostudiach perspektywy i nadzieje na godne życie doczesne utracone bezpowrotnie zostały. Obecnie me zajęcie zarobkowe dla kobiet odstraszające bywa, bom śmieciarz i odór dla nich barierę do wkroczenia w związek stanowi. Jak me położenie znajdujecie Mirki? Czy zdaniem waszym mąż bez rachunku zasobnego i bez kapitału możnością dziewki zapoznania się wykazuje? Czy może bez materialnego statusu jegomość tylko na kpinę i szyderstwa skazany, gdy o względy niewiast zabiegać do głowy mu przyjdzie. Czekam rychłego otrzymania opinii waszych.
#przegryw #tinder #badoo #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614c871a9ce06a000a9301d2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cor1sto myśle ze chca podswiadomie aby dziecko wybrało ich droge. Po drugie mysle ze chcą aby sie usidlilo bo wtedy bedzie mozna skutecznie od niego wymagac podcierania dupy na starosc.
  • Odpowiedz