Wpis z mikrobloga

Czy ktoś na tagu #uk kiedykolwiek przenosił dostawcę gazu i prądu do nowego domu? Jak to działa, czy jak mam 4 miesiące do końca mojego fixed na obecnej chacie to jak przeprowadzę się będę mógł przenieść obecną taryfę ze sobą czy będą mi dawać nową? Shell energy aktualnie mam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motoinzyniere: i przeniosą moją obecną taryfę na nową chatę? Raz pamiętam przenosiłem z Green Network i chujki mi zaktualizowały do obecnych stawek stąd zastanawiam się jak to wygląda u innych dostawców.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: wlasnie dlatego pytam, ze jakby mieli mi zaktualizowac stawki za kWh to niezla kupa by byla. Na ich stronie wyglada jakby stawki mieli zatrzymac, ale pamietam jak Green Network mi powiedzieli, ze musza zaktualizowac. Niedlugo pewnie bede musial to ogarnac wiec zobaczymy co to wyjdzie, liczylem ze moze ktos na wykopie sie orientuje.
  • Odpowiedz
@adriano30: Moze zalezy od dostawcy, kiedys zminialem adres majac jako dostawce npower i chyba przeniesli bezproblemowo a z 1.5 roku temu przenosilem nieslawny;) Utility Point, taryfa byla bardzo niska i bylo jej jeszcze kilka miesiecy to zawnioskowalem o przesniesienie, zrobili mi nowe account, naliczyli kare za zerwanie umowy!!;) przed czasem na starym rachunku (i dali final bill) a potem otworzyli inne konto na nowy adres, dali taryfe na kilka miesiecy
  • Odpowiedz