Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma z was ploter HP T830? Albo rodzine podobnych ploterów jak seria 500 albo 100 lub ewentualnie chce sprawdzić moje przypuszczenia na innych ploterach HP które mają sterowniki V4.

Chodzi o to że nowe sterowniki HP o oznaczeniu V4 przy wydruku, głównie dotyczy linii ukosnych i tekstu przy jakości szybkiej (speed) robią te linie schodkowe a tekst poszarpany (jakby slabe dpi) i zazwyczaj zalecane jest wybieranie lepszej jakości wydruku.

Moje spostrzeżenie jest takie że stare sterowniki działały lepiej drukowały lepsza jakość rysunku na jakości szybkiej oraz te same ustawienia linii były cieńsze (łagodniejsze) czyli defacto zużywały mniej toneru :>

W komentarzu przykład starych i nowych sterowników.

#ploter #hp #drukarki #druk #drukarka #cad
zawolam też #architektura i #budownictwo bo może jacyś projektanci tam siedzą i korzystają i będą mogli potwierdzić moje analizy
  • 6
@LM2525 a co do twojego pytania z postu o 10 maksymalnych wydrukach to jest znany problem i niestety nie da rady nic z nim zrobić. Też szukałem też czytałem, dzwoniłem do HP powiedzieli ze znają ten problem stąd też w sterownikach z wersja V4 poprawili to, ale "popsuli" co innego jak widać powyżej...

Najłatwiej dodać 10 drukarek na tym sterowniki i każda do jakiegoś zakresu wymiarów
@snajp511: Dobrze wiedzieć :D Mi to akurat nie przeszkadza aż tak bardzo w drukowaniu, bo i tak ten nowy format niestandardowy jaki ustawię to się dodaje, pomimo komunikatu, ale u koleżanki właśnie nie chciał się dodać nowy.