Wpis z mikrobloga

@Dawisek: przeciez masz info w tekscie co z nia zrobic. Dostales zapewne nie tylko to co widac na pic rel, ale rowniez etykiety z kodem kreskowym.
Ten kod powinien dzialac przy nadaniu w zabce bodajze DPD.
Nie napisales jaki to amazon, jesli PL to moze sie zdarzyc, ze poczta ci rowniez ta paczke lyknie bez zadnych oplat. Ale tu juz bym sugerowal kontakt z supportem amazonu. Bo moze byc tak, ze
@Dawisek: na europejskie amazony jak odsylalem na zwrot, to sam oplacalem kuriera i po kontakcie z CS dostawalem zwrot kasy.

Swego czasu ktos pisal, ze zwroty na .de szly na podstawie tych etykiet przez zabke i potem kuriera jako juz oplacone. Nie wiem na ile mozna to przeniesc na amazon.it. Jak wyzej kontaktowalbym sie z supportem i pytal WTF.
@PurpleHaze: kurde, 120zł to sie cykam, że mogą nie oddac. Chyba wolę zawołać kuriera z ispota, bo to beatsy są. I wtedy teoretycznie za friko. Chociaż jak nie da rady naprawić to mi hajsu nie zwrócą :(. Trudno, najpierw ispot, potem amazon najwyżej xD
włoski amazon


@Dawisek: Nie wiem jak to jest ale chyba najgorszy "oddzial" amazona XD Przyslali mi #!$%@? sprzet, no to pisze zara elegancko ze #!$%@?, ale w sumie wysyłka spowrotem to około stówki i skoro to nie z mojej winy to czy to pokryja, odpisali ze tak ze po zrealizowaniu zwrotu jak pokaze fakture to wszystko pokryja, koniec konców paczka wyszła na poczcie 82zł a zwrotu dostałem 4 euro, no niby